دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان قوت قلب است
0 -

سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان:

دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان قوت قلب است

دیدار با خانواده شهدا برای مسئولان قوت قلب است
12 فروردین 1398, 20:54 / کد خبر:72366
سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان گفت:بی‌تردید روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی به شمار می آید و دیدار چهره به چهره با بزرگ مردان و زنان دلاوری که پس از شهادت فرزندانشان با ایستادگی خود حماسه آفریدند، به مسئولان روحیه امید و نشاط و قوت قلب برای پایداری در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی و ارائه خدمت صادقانه به مردم می‌دهد.
خدامراد صالحی در دیدار و نشست صمیمی با خانواده شهدای شهر باغبادران اظهار کرد: شهدای هشت سال دفاع مقدس جان خود را در راه حفظ اسلام، قرآن، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کرده و در نهایت برای میهن اسلامی آرامش، امنیت و موفقیت های روز افزون را به ارمغان آوردند و ما باید همیشه یاد و خاطره آنان را زنده نگه داریم.
وی افزود: پدران و مادران شهدا نیز افرادی بی ‌‌ادعا بوده و هستند که با الهام و پیروی از مکتب اهل بیت(ع) با خداوند متعال معامله کرده و فرزندان خود را در راه حفاظت از اسلام ناب محمدی و خاک میهن اسلامی راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل کردند، و قطعا این عزیزان نزد خدا از مقام و جایگاهی ارزشمند برخوردار هستند.
سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان را نماد صبر و ایستادگی دانست و تصریح کرد: بی‌تردید روحیه ایثار، شهادت، ایستادگی و صبر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی به شمار می آید و دیدار چهره به چهره با بزرگ مردان و زنان دلاوری که پس از شهادت فرزندانشان با ایستادگی خود حماسه آفریدند، به مسئولان روحیه امید و نشاط و قوت قلب برای پایداری در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی و ارائه خدمت صادقانه به مردم می‌دهد.
وی ادامه داد: اگر امروز ایران اسلامی ایران اسلامی قله های برتر جهان را تسخیر کرده و مقتدرانه در دنیا به‌پیش می‌رود به برکت خون پاک شهدا و ایثارگری ایثارگرانی است که از همه هستی خود درراه مهین اسلامی گذشتند و ما نیز در حوزه مسئولیت خود باید عهد ببندیم كه هميشه در مسير شهدا باقی‌مانده و پاسدار خون آنان باشيم.
صالحی با بیان اینکه عمل به وصیت شهدا و ادامه راه آنان کشور را از گزند دشمنان حفظ خواهد کرد، عنوان کرد: پیروی از ولایت فقیه، خدمت صادقانه، حفظ حجاب، نماز اول وقت و ... توصیه همه شهدا در وصیت‌نامه هایشان بوده و همه شهدا نیز به  وصیت‌نامه خود عمل کردند تا به نقطه اوج رسیده و در نهایت که شهید شدند، پس هر انسانی می‌تواند خوب باشد و به بهترین درجات نائل آید پس چه بهتر که آحاد مردم، مسئولان و خصوصا جوانان ما زندگی شهیدان را الگوی خود  قرار دهند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین