ورزشکاران اصفهانی 5 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند
0 -

ورزشکاران اصفهانی 5 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند

ورزشکاران اصفهانی 5 میلیارد ریال به سیل زدگان کمک کردند
20 فروردین 1398, 20:59 / کد خبر:72399
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: ورزشکاران این استان در جشن گلریزان پنج میلیارد ریال به مردم سیل زده کشور نقدی و غیرنقدی کمک کردند.
به گزارش ایرنا، رامین نعیمی در جشن گلریزان ورزشکاران و جوانان استان که در محل خانه جوان اصفهان برگزار شد، افزود: کمک های غیر نقدی در قالب سه کامیون حمل بار به مناطق سیل زده استان های خوزستان و لرستان ارسال می شود که توزیع این کمک های توسط تشکل های مردم نهاد فعال در استان و نمایندگان سازمان های مردم نهاد و ورزشکاران استان در آن استانها انجام می شود.
معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان ادامه داد: در زمان حاضر تعدادی از نمایندگان هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد جوانان اصفهان در استان های سیل زده حضور دارند و علاوه بر توزیع مواد غذایی و اقلام موردنیاز، خدمات داوطلبانه و تخصصی ارائه می دهند.
وی یادآورشد: کمک های مردمی جوانان و ورزشکاران استان به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال هفته گذشته به استان های حادثه دیده ارسال شد.
وی اضافه کرد: جمع آوری کمک های مردمی با همکاری هلال احمر همچنان ادامه دارد و یک چادر هلال احمر جمع آوری هدایای در محل خانه جوان برپا شده است.
جامعه ورزش و جوانان استان در روز 14فروردین 10 هزار پتو ، 2 هزار تشک و مقداری پوشاک و مواد غذایی به مناطق سیل زده ارسال و تیم آفرود هیات اتومبیلرانی و موتورسواری و سازمان های مردم نهاد جهت کمک و یاری به استان لرستان شهرستان معمولان اعزام شدند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98، شماره 3491 ؛ 02 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 2 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین