قول می‌دهیم فرآیند اجرای رینگ چهارم را تسهیل کنیم
0 -

قول می‌دهیم فرآیند اجرای رینگ چهارم را تسهیل کنیم

قول می‌دهیم فرآیند اجرای رینگ چهارم را تسهیل کنیم
29 فروردین 1398, 15:34 / کد خبر:72461
ماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در شرایط اقتصادی کنونی کشور اجرای پروژه‌های بزرگ همانند پروژه مجموعه پل ها و تقاطع غیر همسطح نصف جهان با پیگیری ها در سطح دولت و شهرداری برای خدمت به شهروندان حائز اهمیت است.
به گزارش ایمنا، نناهید تاج الدین امروز (پنج شنبه) در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی مجموعه پل‌ها و تقاطع غیر همسطح نصف جهان اظهار کرد: طراحی این پروژه از سال ۸۳ شروع و برد عملیاتی و اجرایی آن از امروز آغاز شد.
او افزود: این پروژه بزرگ مقیاس به طول ۷۸ کیلومتر در حوزه شهرستان اصفهان قرار دارد و حدود ۴۵ کیلومتر آن در شهر اصفهان واقع شده است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با همتی که در مدیریت شهری وجود دارد امیدواریم طی ۲۰ ماه آینده شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.
او افزود: اجرای طرح رینگ حفاظتی کاهش آلودگی هوا و ترافیک را  همراه دارد. با توجه به اینکه عملیات اجرایی قسمتی از این پروژه در خارج از شهر اصفهان قرار دارد معاونت عمرانی استانداری باید برای عملیاتی کردن این طرح در خارج از شهر اصفهان همکاری لازم را داشته باشد.
تاج الدین ادامه داد: قسمتی از این پروژه به خمینی شهر و دولت آباد مربوط است و نمایندگان مجلس نیز در صورت نیاز پیگیری لازم را در این زمینه خواهند داشت.
او با اشاره به درخواست مقامات استانداری برای پیگیری اجرای طرح در شهرستان اصفهان افزود:در صورت لزوم با مدیران و نمایندگان شهرستان‌های واقع در طرح مذاکراتی انجام خواهیم داد و این قول را به همه مدیران استان و شهر اصفهان می‌دهیم که پیگیری‌های لازم برای تسهیل در فرآیند اجرای این پروژه را انجام خواهیم داد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین