ارتش تجلی جلال و جمال خداوند است
0 -

ارتش تجلی جلال و جمال خداوند است

ارتش تجلی جلال و جمال خداوند است
29 فروردین 1398, 16:00 / کد خبر:72464
استاندار اصفهان گفت: ارتش های جهان در خدمت سلطه طلبی ها و جاه طلبی های شخصی هستند، اما ارتش جمهوری اسلامی الهی است و با ملت شریف ایران همگام است.
به گزارش ایسنا، عباس رضایی در مراسم رژه روز ارتش، اظهار کرد: سخنرانی در جمع عمل کنندگان به حق و حق گرایان سخنرانی بسیار مشکل است، چراکه باید از حق سخن گفت و چون ارتشیان عمل کنندگان به حق هستند که این سختی این سخنرانی را دوچندان می‌کند.
او ادامه داد: وظیفه مهم و اساسی دولت ها سلامت و امنیت است، امنیت برعهده برادران نظامی اعم از نیروی انتظامی، سپاه پاسداران و ارتش قهرمان است که از آرمان های این ملت بزرگ دفاع می کنند، ارتش تجلی جمال و جلال خداوند است.
استاندار اصفهان تصریح کرد: این جا است که اگر حادثه های طبیعی اتفاق بیفتد نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی همگام با مردم و در شرایطی جلوتر از مردم فعالیت می کنند چه بسا فعالیت نیروهای نظامی را در حوادث اخیر به خوبی دیدیم.
رضایی با اشاره به حوادث سیل اخیر در کشور، گفت: امروز نیروهای قهرمان سپاه و ارتش اصفهان در لرستان حضور دارند و به خدمتگزاری مشغول هستند، قبل از انقلاب نیز نیروهای خدوم و متعهد در ارتش حضور داشتند که شهید صیاد شیرازی از نیروهای خدوم ارتش بودند.
او تاکید کرد: امروز ارتش در جهت پیشرفت ایران در تمام زمینه قدم به میدان گذاشته است، ارتش های جهان در خدمت سلطه طلبی ها و جاه طلبی های شخصی هستند، اما ارتش جمهوری اسلامی الهی است و با ملت شریف ایران همگام است.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ارتش های کشورهای دیگر ترسو هستند و در مقابل ایران اسلامی هر روز به بهانه های مختلف رجزخوانی های خنده دار دارند. یک روز بحث تحریم و یک روز دیگر یاوه گویی می کنند در مورد عزیزان پاسدار و همه اینها به خاطر ترسی است که از اقتدار نظام جمهوری اسلامی دارند.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین