بارش رگبار و طوفان لحظه‌ای در اصفهان
0 -

بارش رگبار و طوفان لحظه‌ای در اصفهان

بارش رگبار و طوفان لحظه‌ای در اصفهان
29 فروردین 1398, 17:03 / کد خبر:72473
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی ناپایدار در سه روز آینده بر روی استان گفت: امروز و فردا در بیشتر مناطق بویژه غرب استان اصفهان بارش‌های رگباری و طوفان لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.
به گزارش ایمنا، حجت‌ا... علی عسگریان با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار بر روی استان طی سه روز آینده است، اظهار کرد: بر این اساس طی این سه روز افزایش ابر، وزش باد شدید گاهی طوفان لحظه‌ای و گردوخاک محلی پیش‌بینی می‌شود.
او ادامه داد: امروز بارش‌ها بویژه در مناطق غرب و شمال استان به‌صورت رگبار و رعدوبرق است و روز جمعه احتمال رگبار پراکنده وجود دارد.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به اینکه فردا پدیده غالب وزش باد شدید و حتی طوفان لحظه‌ای در سطح استان است افزود: درعین‌حال بارش‌های پراکنده برای غرب استان پیش‌بینی می‌شود.
علی عسگریان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت آینده دمای هوا در استان اصفهان تغییر محسوسی نخواهد داشت گفت: بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان به ترتیب ۲۵ و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر خواهد بود.
او اضافه کرد: در این بازه زمانی خور و بیابانک با دمای ۳۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرمترین و بویین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان با اشاره به بارش‌های پراکنده شب گذشته گفت: در شهرهای فریدون‌شهر 4/7 میلی‌متر، گلپایگان 3/1 میلی‌متر، خوانسار 1/2 میلی‌متر، چادگان یک‌دهم میلی‌متر و داران و بویین و میاندشت کمتر از یک‌دهم میلی‌متر بارش طی ۲۴ ساعت گذشته به ثبت رسیده است.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین