دوشنبه برفی برای غرب و جنوب استان
0 -

دوشنبه برفی برای غرب و جنوب استان

دوشنبه برفی برای غرب و جنوب استان
31 فروردین 1398, 11:47 / کد خبر:72483
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار طی سه روز آینده بر روی استان، گفت: طی امروز و فردا احتمال بارش رگبار بهاری و رعد و برق وجود دارد و از روز دوشنبه بارش هادر مناطق غرب و جنوب غرب به صورت باران و برف پیش بینی می شود.
به گزارش فاطمه زهرا سیدان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار طی سه روز آینده بر روی استان، اظهار کرد: بر این اساس طی  این سه روز افزایش ابر ، وزش باد شدید گاهی  طوفان لحظه‌ای و گردو خاک محلی در بیشتر مناطق و بویژه در شرق استان پیش بینی می شود.
وی افزود: طی امروز احتمال بارش های رگباری پراکنده و رعد و برق در مناطق غرب، جنوب غرب و شمال استان وجود دارد.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: برای روز دوشنبه برای بیشتر مناطق استان اصفهان به ویژه غرب و جنوب غرب بارش های پراکنده باران و برف پیش بینی می شود.
سیدان با بیان اینکه دمای هوای طی ۲۴ ساعت آینده همچنان دو تا سه درجه سانتی گراد کاهش خواهد داشت، گفت: بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان ۲۲ و ۱۴ درجه سانتی گراد بالای صفر پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۰ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و بویین و میاندشت با دمای دو درجه سانتی گراد خنک ترین مناطق استان خواهند بود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به بارش های روز گذشته در شهرهای سمیرم ، دهاقان، گلپایگان و بویین و میاندشت گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بیشترین بارش از شهر سمیرم با ۶.۶ میلی متر گزارش شده است.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین