ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به بیش از 2 هزار نفر از سیل زدگان لرستان
0 -

توسط هلال احمر استان اصفهان صورت گرفت:

ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به بیش از 2 هزار نفر از سیل زدگان لرستان

ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به بیش از 2 هزار نفر از سیل زدگان لرستان
31 فروردین 1398, 13:00 / کد خبر:72489
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ارایه خدمات درمانی و بهداشتی به 2 هزار و 978 نفر از ابتدای وقوع سیل در استان لرستان توسط تیم‌های درمان اضطراری این جمعیت به مردم سیل زده خبر داد.
گروه اصفهان-محسن مومنی با بیان اینکه ارایه خدمات بهداشت اولیه و مراقبت مادر و کودک، مراقبت‌های بهداشت روان، کارشناسی تغذیه، مراقبت‌های زنان و خدمات درمانگاهی و دارویی از مهمترین وظایف تیم‌های بهداشت و درمان اضطراری در مناطق آسیب دیده از حوادث و سوانح است، اظهار کرد: تاکنون سه تیم بهداشت و درمان اضطراری جمعیت هلال احمر استان اصفهان(BHCU)  با مشارکت 6 پزشک، 6 پرستار، 3 روانشناس، 3 ماما، 6 تکنسین دارویی و 4 نجاتگر و راننده با حضور در مناطق سیل زده لرستان به هموطنان سیل زده ارایه خدمت کردند.
او خاطرنشان کرد: این تیم‌ها از ابتدای استقرار در منطقه‌، خدماتی شامل ویزیت رایگان‌، مشاوره بهداشت کودک و مادر، مشاوره روانی و خدمات پرستاری را به 2 هزار و 978  نفر ارایه کرده‌اند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان انجام هزار و 163 مورد ویزیت پزشکی رایگان، 671 مورد خدمات پرستاری،552 مورد خدمات بهداشت مادر و کودک، 517  مورد خدمات بهداشت روان و توزیع 75 قلم دارو و اقلام بهداشتی را از اهم خدمات ارایه شده به سیل زدگان استان لرستان بیان کرد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین