ساخت نخستین داشبورد مدیریتی خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در منطقه اصفهان

ساخت نخستین داشبورد مدیریتی خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در منطقه اصفهان

ساخت نخستین داشبورد مدیریتی خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در منطقه اصفهان
9 اردیبهشت 1398, 07:14 / کد خبر:72620
نخستین داشبورد مدیریتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران در منطقه اصفهان طراحی و ساخته شد.

 مازیار ایران نژاد کارشناس اطلاعات مدیریت منطقه و طراح این پروژه گفت: با حمایت و تشویق مدیر منطقه، طراحی و ساخت این داشبورد در طول یک سال گذشته انجام و مراحل آزمایشی آن طی شد و در نهایت توانست به هدف اصلی خود که بررسی عملکرد منطقه در بخش های فنی، عملیاتی، مخابراتی و ستادی است، برسد.

وی با بیان اینکه داشبوردهای مدیریتی معمولا از مجموعه ای از عناصر گرافیکی تشکیل شده اند و به منابع مختلف بانک های اطلاعاتی موجود در سازمان ها متصل هستند، گفت: این داشبوردها همچون داشبورد اتومبیل که در کمترین زمان وضعیت عملکرد اتومبیل را برای راننده جهت تصمیم گیری مناسب نمایش می دهند، می باشند.

ایران نژاد افزود: این برنامه با بهترین عناصر گرافیکی، به منظور برجسته سازی اهداف مورد نظر مصورسازی شده است و با وجود این سامانه بررسی و پایش تجهیزات و دستگاه ها و سایر فرآیندهای موجود در منطقه در بخش های مختلف امکان پذیر شده است.

وی گفت: همچنین در این سامانه یک سری شاخص های عملکردی با تجزیه و تحلیل از اطلاعات موجود تعریف شده که مشخص کننده عملکرد منطقه در دوره های مختلف زمانی است.

وی بیان داشت: با بهره گیری از این برنامه مدیر و مسئولین منطقه قادر به تصمیم گیری و عکس العمل به موقع جهت بهبود فرآیند های تحت پایش این برنامه می باشند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 7 اسفند 1398، شماره 3740 ؛ 07 اسفند 1398
روزنامه اصفهان امروز  چهارشنبه 7  اسفند 1398
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین