دانلود قسمت  نهم سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 9

دانلود قسمت نهم سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 9

دانلود قسمت  نهم سریال هم گناه | دانلود سریال هم گناه قسمت 9
6 اردیبهشت 1399, 13:30 / کد خبر:726650
قسمت 9 سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی دوشنبه 8 اردیبهشت در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و از طریق همین صفحه قابل دانلود خواهد بود.
خلاصه قسمت 8سریال هم گناه

بعد از برملا شدن راز و پنهان کاری حامد، نامزد سارا، درباره‌ی ازدواج قبلی و بچه اش و همینطور مطلع بودن فرید از این ماجرا، خانواده‌ی صبوری شب ملتهبی را پشت سر می‌گذارند. در حالی که همه‌ی خانواده در ماجرای پیش آمده حق را به سارا می‌دهند او سعی می‌کند که افکارش را منظم کند و ادامه دهد و در اولین قدم ساعاتی را با پسر عموی تازه یافته اش، پیمان، می‌گذراند.

آرمان فارغ از وظیفه‌ای که فرید به عهده اش گذاشته است در پی ماجراجویی خود با زیبا است. تماس‌ها و پیام‌های آرمان باعث شده است که زیبا قید کار کردن در شرکت را بزند و از آرمان دوری کند. آرمان به خانه‌ی زیبا می‌رود تا او را مجاب کند که به سر کارش در شرکت بیاید و آن جا اتفاقی وارد دعوایی بر سر پسر زیبا می‌شود و این کارش تا حدی زیبا را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اما فرهاد به دنبال هدف خود، ازدواج با هدیه، مبلغی که از برادرش نتوانست بگیرد را از آرمان و امین می‌گیرد و با کمک ایرج به خواستگاری هدیه رفته و جواب مثبت را می‌گیرد. اما بالاخره راز بزرگ فرهاد هم فاش می‌شود. فرهاد مدتی قبل تصادفی با پدر هدیه می‌کند و سبب مرگ او می‌شود. از این موضوع نیز فقط فرید، ایرج و لیدا (نامزد فرهاد) خبر دارند و فرهاد همه‌ی این کار‌ها را برای جبران ضربه‌ای که به هدیه و برادرش زده است، انجام می‌دهد.

هنوز خبری از آن تغییرات بزرگی که ورود پیمان به خانه و خانواده‌ی صبوری مسببش می‌شود، نیست. لیلا در گفت و گویی کوتاه با پسرش فقط به یادآوری می‌کند که بداند برای چه هدفی وارد آن خانه شده و روز‌هایی که در انتظار این فرصت بوده اند را فراموش نکند.

اگر پیمان قصد ضربه زدن به صبوری‌ها را داشته باشد این بهترین زمان برای این کار است. چرا که هر کدام از اعضای خانواده در موقعیت‌هایی قرار گرفته اند که بسیار آسیب پذیر هستند. از اتفاقی که برای سارا افتاده است و همین باعث نزدیک شدن او به پیمان شده است تا فریدی که کار‌ها و اخلاقش موجب بی اعتمادی اعضای خانواده به او شده است.
قرار دادن لینک ها به زودی

1- لینک دانلود هم گناه قسمت 9 با کیفیت 480
2-لینک دانلود  هم گناه قسمت9 با کیفیت 720
3- لینک دانلود هم گناه قسمت 9 با کیفیت 1080
4- لینک دانلود هم گناه قسمت 9 با کیفیت 1080 HQ
5- لینک دانلود هم گناه قسمت 9 با همه کیفیت ها 

 تیزر سریال هم گناه قسمت 9


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳تیر ۱۳۹۹، شماره 3836 ؛ 23 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین