آغاز به کار هتل های استان اصفهان

آغاز به کار هتل های استان اصفهان

آغاز به کار هتل های استان اصفهان
14 اردیبهشت 1399, 18:18 / کد خبر:726790

معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان از آغاز به کار هتل‌های این استان از امروز و با استفاده از ۵۰ درصد ظرفیت، خبر داد.


به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی اصفهان، سید علی صالح درخشان امروز _ ۱۴ اردیبهشت ماه_ گفت: از بیستم اسفند ماه سال گذشته بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا و در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، پذیرش، رزرو و اقامت در تمامی واحدهای اقامتی استان اصفهان شامل هتل‌ها، اقامتگاه‌های سنتی، میهمان‌پذیرها و اقامتگاه‌های بوم‌گردی ممنوع شد.
او افزود: فعالیت هتل‌های استان اصفهان با حدود ۵۰ درصد ظرفیت آنها و رعایت تمامی دستورهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از بیماری کرونا از امروز آغاز می‌شود.
او تاکید کرد: این کار با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا انجام می‌شود و تمامی هتل‌ها موظف به رعایت دقیق و کامل همه دستورهای بهداشت اعم از ضدعفونی کردن و پذیرش مسافران تا سقف ۵۰ درصد ظرفیت خود هستند و کارشناسان این اداره کل نظارت‌های دوره‌ای و دقیقی بر عملکرد واحدهای اقامتی خواهد داشت.
استان اصفهان دارای بیش از ۱۵۰ هتل، ۴۴۴ اقامتگاه بوم گردی، ۷۰ هتل سنتی، ۱۵۰ خانه مسافر و ۲۳۰ مهمان پذیر با حدود ۳۵ هزار تخت است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹، شماره 3831 ؛ 17 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین