بیشتر رانندگی‌های پُرخطر در بزرگراه‌های اصفهان رُخ می‌دهد

بیشتر رانندگی‌های پُرخطر در بزرگراه‌های اصفهان رُخ می‌دهد

بیشتر رانندگی‌های پُرخطر در بزرگراه‌های اصفهان رُخ می‌دهد
25 اردیبهشت 1399, 14:07 / کد خبر:726931
بیشتر رانندگی‌های پُرخطر در اصفهان در بزرگراه‌های این کلانشهر و بین ساعت یک تا چهار بامداد رُخ می‌دهد که حوادث و تلفاتی را در ماه اردیبهشت سال جاری به همراه داشته است.
رییس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بیشتر مشکل ما در زمینه رانندگی‌های پُرخطر در بزرگراه‌های کلانشهر اصفهان و در ساعت‌های اولیه بامداد است و برخی رانندگان خودروها اقدام به رانندگی پُرخطر با سرعت بالای ۱۲۰ کیلومتر بر ساعت و حرکت‌های نمایشی می‌کنند.
سرهنگ محمدرضا محمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه پلیس راهور برای کاهش این تخلفات، برنامه‌ریزی کرد و برخوردها تشدید می‌شود، افزود: گشت‌های پلیس راهور در بزرگراه‌های اصفهان تقویت می‌شود و فیلم خودروهای مُتخلفی که تصویر آنها توسط دوربین‌های نظارت ثبت شده است با دستور قضایی بصورت عمومی منتشر خواهد شد.
محمدی ادامه داد: همچنین خودروهایی که تخلف آنها در بزرگراه‌ها رصد و ثبت شود، در کمتر از ۲۴ ساعت  به دستور قضایی توقیف و در باره آنها اعمال قانون می‌شود.
سرعت زیاد، دلیل دو نیم شدن پراید در صُفه بود
رییس پلیس راهور اصفهان در باره حادثه تصادف پراید در بزرگراه صُفه اصفهان توضیح داد: این حادثه ساعت دو بامداد روز سه‌شنبه بیست و سوم اردیبهشت رُخ داد که در آن یک دستگاه خودروی سواری پراید به پایه پل دفاع مقدس در بزرگراه صُفه برخورد کرد و دو سرنشین آن فوت کردند.
محمدی با بیان‌ اینکه یکی از سرنشینان که زنی ۳۲ ساله بود در صحنه تصادف درگذشت، افزود: سرنشین دیگر که یک مرد بود در بیمارستان جان باخت.
وی با اشاره به اینکه این خودرو در حال حرکت از مسیر غرب به شرق از بزرگراه اقارب پرست به سمت صُفه و پل دفاع مقدس بود، تصریح کرد: دلیل وقوع این تصادف، تخطی از سرعت مطمئنه و توانایی نداشتن در کنترل وسیله نقلیه اعلام شده است.
تصاویری از برخورد این پراید با پل دفاع مقدس در صُفه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد این خودرو به دو نیم تقسیم شده است.
این هفته همچنین در تصادف دیگری بین یک دستگاه پراید و کامیون بنز در محور ورزنه - سه راهی هلارته در شرق اصفهان سه نفر سرنشین پراید جان باختند.
در حادثه دیگری که ساعت سه بامداد جمعه نوزدهم اردیبهشت در کلانشهر اصفهان رخ داد، دو دستگاه خودروی سواری(پراید هاچ‌بک و وانت نیسان) در حوالی پل چمران شهر اصفهان با هم برخورد کردند که در اثر آن، سرنشینان پراید داخل خودرو محبوس شدند و دو فوتی شامل یک مرد و یک زن و چهار مصدوم شامل سه مرد و یک زن داشت.
کلانشهر اصفهان ۲ میلیون نفر جمعیت دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3797 ؛ 03 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین