آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات مومنانه در شاهین شهر

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات مومنانه در شاهین شهر

آغاز مرحله دوم رزمایش مواسات مومنانه در شاهین شهر
27 اردیبهشت 1399, 07:32 / کد خبر:726957

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: مرحله دوم رزمایش مواسات مومنانه با توزیع ۱۷۰۰ بسته معیشتی آغاز شد.

سرهنگ پاسدار مسعود جهانگیری ضمن تسلیت به مناسبت ضربت خوردن حضرت علی(ع) اظهار کرد: بیش از ۱۷۰۰ بسته مواد غذایی به قشر آسیب زده و نیازمند توزیع می گردد.

وی افزود: هر بسته با ارزشی بالغ بر ۲۵۰ هزار تومان شامل، برنج، روغن، ماکارونی، مرغ، گوشت،خرما و … می باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: در مرحله نخست رزمایش هزار بسته توزیع شد و بیش از آغاز رزمایش هفت هزار بسته به افراد نیازمند و آسیب زده کرونا کمک شد.

وی خاطرنشان کرد: پایش و شناسایی نیازمندان و آسیب دیدگان از حادثه کرونا توسط مساجد، حوزه ها و پایگاه های بسیج با اولویت توزیع هدفمند و با تشکیل بانک اطلاعاتی کمیته های رصد و اجتماعی انجام شد.

امام جمعه شاهین شهر ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت علی(ع) و تشکر از مجموعه سپاه و بسیج گفت: بسیج و روحیه بسیجی همیشه ناشدنی ها را شدنی کرده است، سپاه و پایگاه های مقاومت بسیج در شناسایی و کمک قشر آسیب زده و نیازمند به خوبی عمل کرده است.

قاسم هاشمی افزود: در این شرایط کشور قرض الحسنه های شهرستان نیز به میدان آمدند و با ارائه وام های دو میلیون تومانی به نیازمندان کمک رسانی کردند که در شاهین شهر تا کنون بیش از هزار نفر از این خدمات مالی بهره مند شده اند.

 

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین