مراسم روز قدس همزمان با برگزاری نمازجمعه و قرائت قطعنامه برگزار می‌شود

مراسم روز قدس همزمان با برگزاری نمازجمعه و قرائت قطعنامه برگزار می‌شود

مراسم روز قدس همزمان با برگزاری نمازجمعه و قرائت قطعنامه برگزار می‌شود
28 اردیبهشت 1399, 17:20 / کد خبر:726974

استاندار اصفهان گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا رو روز قدس در شهرهایی که وضعیت سفید دارندهمزمان با برگزاری نمازجمعه و قرائت قطعنامه برگزار می‌شود.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،عباس رضایی استاندار اصفهان دیروز در حاشیه برگزاری ستاد ملی مقابله با کرونا از طریق ویدئو کنفرانس در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز قدس افزود: قدس روز هماهنگی و نوع دوستی ما با مردم مظلوم فلسطین است از این رو روز قدس در شهر‌هایی که وضعیت سفید دارند (در حدود ۲۱۸ شهرستان کشور) همزمان با برگزاری نمازجمعه و قرائت قطعنامه برگزار می‌شود.

استاندار اصفهان بیان کرد: از رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درخواست کردم تا شهرستان‌های سفید استان را به صورت روزانه اعلام کنند تا در این شهر‌ها مراسم روز قدس بدون راهپیمایی برگزار شود.

او خاطرنشان کرد: دوستداران زیارت اماکن متبرکه حرم رضوی، حرم حضرت معصومه (س)، شاهچراغ و حضرت عبدالعظیم حسنی می‌توانند سه ساعت در صبح و سه ساعت در بعدازظهر در صحن‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور پیدا کنند.

رضایی ادامه داد: رستوران‌ها و هتل‌ها بعد از ماه مبارک رمضان بازگشایی شوند، همچنین دانشگاه‌ها و مراکز حوزه علمیه از ۱۷ خردادماه بازگشایی خواهند شد.

استاندار اصفهان ادامه داد: قرار شد اقدامات کارشناسی برای زمان بازگشایی سال تحصیلی جدید آغاز شود که بازگشایی ابتدای مهرماه و یا شهریورماه باشد.

او اظهار کرد: فعالیت ورزشگاه‌های انفرادی مانند تنیس بلامانع است، اما ورزشگاه‌های دسته جمعی بدون حضور تماشاچی و در چارچوب پروتکل‌های بهداشتی از هفده خردادماه شروع به کار خواهند کرد.

رضایی با بیان اینکه تاکید ستاد ملی مقابله با کرونا بر این اساس بود که باید تمهیدات مقابله با کرونا در راس مسائل قرار دهیم، افزود: در استان اصفهان با فهم و بصیرت و آگاهی مردم شاهد رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹، شماره 3827 ؛ 12 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین