محدودیت تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر

محدودیت تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر

محدودیت تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر
31 اردیبهشت 1399, 18:01 / کد خبر:727037
فرماندار چادگان گفت: به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا، محدودیت تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر در چند نقطه شهرستان از فردا اول خردادماه اعمال خواهد شد.
عباس توکلی امروز (چهارشنبه-۳۱ اردیبهشت) در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا که در محل فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه ۴۰ مورد تست کرونا در انتظار جواب آزمایش است، گفت: از مردم می خواهیم رعایت موارد بهداشتی را بیش از پیش در دستور کار قرار دهند.

وی با بیان اینکه متاسفانه وضعیت شهرستان چادگان قرمز است، افزود: تمام مراکز و اماکن گردشگردی و تفریحی، اقامتی و ورزشی تعطیل و ورود گردشگران به این مناطق ممنوع است.

به گزارش ایسنا، فرماندار چادگان خاطرنشان کرد: به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا، محدودیت تردد برای گردشگران تا پایان تعطیلات عید فطر در چند نقطه شهرستان از فردا اول خرداد ماه اعمال می شود.

توکلی افزود: فعالیت مدارس فقط برای برگزاری امتحانات نهایی و سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی و با نظارت آموزش و پرورش و شبکه بهداشت و درمان خواهد بود، همچنین تمام ادارات علاوه بر رعایت حضور دو سوم نیروها باید تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند.

فرماندار چادگان گفت: مکان اصلی برگزاری نماز عید سعید فطر در شهر چادگان زمین چمن ورزشگاه پیامبر اعظم (ص) است که در صورت افزایش جمعیت نمازگزاران، زمین چمن ورزشگاه تختی به عنوان مکان دوم پذیرای نمازگزاران با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی،استفاده از ماسک و دستکش،همراه داشتن سجاده و مهر، فاصله گذاری اجتماعی و محدودیت های ترافیکی خواهد بود. 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری هر گونه مراسم اعم از جشن،عقد،عروسی، ترحیم ممنوع است. همچنین اصنافی که دستورالعمل های بهداشتی را رعایت نکنند توسط پلیس اماکن عمومی شناسایی و اعمال قانون خواهند شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3797 ؛ 03 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین