سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن: بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن: بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن: بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست
31 اردیبهشت 1399, 19:05 / کد خبر:727045

سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره زمان بازگشت سرمربی خارجی این تیم به ایران گفت: فعلاً در خطوط هوایی تهران-بلگراد پروازی انجام نمی‌شود و فرودگاه‌های بلگراد بسته است و به همین دلیل بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست.

محسن کرباسچی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اقدامات تیم فوتبال ذوب‌آهن پیش از شروع تمرینات، اظهار داشت: صبح امروز بازیکنان و کادر فنی تیم، تست‌های کرونا را انجام دادند که نتایج آن تا فردا مشخص شده و از شنبه تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم و به انجام تمرینات بدنسازی و گروهی خواهیم پرداخت.
وی درباره زمان بازگشت میودراگ رادولوویچ سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به ایران، خاطرنشان کرد: هر زمانی که شرایط پروازها عادی شود  رادولوویچ باز خواهد گشت. فعلاً فرودگاه‌های بلگراد بسته است و در خطوط هوایی تهران-بلگراد پروازی انجام نمی‌شود و به همین دلیل بازگشت رادولوویچ تا چند روز آینده مقدور نیست.
سرپرست تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به اینکه به نظر او زمان کافی برای آماده‌سازی تیم‌ها در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: بازه زمانی در نظر گرفته شده برای آماده‌سازی تیم‌ها تا حدودی کم است اما به هر حال تیم‌ها ناگزیر هستند در این بازه زمانی خود را به سطح آمادگی مدنظرشان برسانند. از طرف دیگر بازیکنان ما در این مدت به صورت انفرادی تمرینات اختصاصی داشته‌اند و از نظر جسمانی در شرایط مناسبی هستند. همان‌طور که گفتم این بازه زمانی برای ارائه تمرینات تکنیکی و تاکتیکی مدنظر مربیان تا حدودی کم است اما تلاش می‌کنیم در این فرصت خودمان را به شرایط مطلوب برسانیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3797 ؛ 03 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین