پیش بینی جوی پایدار در استان اصفهان

پیش بینی جوی پایدار در استان اصفهان

پیش بینی جوی پایدار در استان اصفهان
1 خرداد 1399, 18:05 / کد خبر:727058

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: وضعیت جوی استان اصفهان تا سه روز آینده به نسبت پایدار است از این رو وزش باد و افزایش ابر پدیده غالب بسیاری از مناطق استان پیش بینی می‌شود.به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، ابراهیم هنرمند کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان اظهار کرد: وضعیت جوی استان اصفهان تا سه روز آینده به نسبت پایدار است از این رو وزش باد و افزایش ابر پدیده غالب بسیاری از مناطق استان پیش بینی می‌شود.

او با بیان اینکه احتمال بارش پراکنده در نیمه غربی استان دور از انتظار نیست، افزود: بیشترین بارندگی شب گذشته از شهرضا با میانگین ۲۱ میلی متر، کبوتر آباد ۲۰ میلی متر بوده است و در کلانشهر اصفهان سه میلی متر گزارش شده است.

کارشناس پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به افزایش دو تا سه درجه‌ای دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.

هنرمند اضافه کرد: چوپانان با دمای ۳۴ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹، شماره 3797 ؛ 03 خرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین