ناپایداری های جوی در غرب و جنوب استان اصفهان ادامه دارد

ناپایداری های جوی در غرب و جنوب استان اصفهان ادامه دارد

ناپایداری های جوی در غرب و جنوب استان اصفهان ادامه دارد
4 خرداد 1399, 19:30 / کد خبر:727083

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: سامانه ناپایدار جوی سه روز آینده در مناطق غربی این استان فعال است و دما تغییر محسوسی ندارد.


حجت الله علی عسگریان در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: سامانه ناپایداری تا چهارشنبه در استان اصفهان فعال است از این رو در مناطق غربی وزش باد به نسبت شدید، افزایش ابر و احتمال رگبارهای پراکنده و رعد و برق به ویژه در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می‌شود.
وی با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی ندارد، افزود: کاشان با دمای ۴۰ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای پنج درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان است.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان امروز به ۳۴ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر می‌رسد.
اداره کل هواشناسی استان اصفهان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: فعالیت سامانه ناپایدارهمرفتی تا اواخر وقت امروز یکشنبه چهارم خردادماه در مناطق شمالی، شرقی و نیمه جنوبی استان ادامه دارد و از این رو وقوع رگبارهای موقتی باران، صاعقه و تگرگ، وزش باد شدید همراه با گرد و خاک محلی و احتمال جاری شدن روان آب در این مناطق دور از انتظار نیست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹، شماره 3827 ؛ 12 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین