ارسال پیامک به ۱۶ هزار موسس مدارس غیردولتی برای طرح حمایتی دولت

ارسال پیامک به ۱۶ هزار موسس مدارس غیردولتی برای طرح حمایتی دولت

ارسال پیامک به ۱۶ هزار موسس مدارس غیردولتی برای طرح حمایتی دولت
4 خرداد 1399, 19:45 / کد خبر:727087

بنا بر اعلام وزارت آموزش و پرورش بیش از ۱۶ هزار نام کاربری و رمز ورود به سامانه دریافت تسهیلات از طریق پیامک به موسسین مدارس و مراکز غیردولتی و آموزش از راه دور کشور ارسال شد.


به گزارش ایمنا، به نقل از وزارت آموزش و پرورش، در راستای اجرای طرح بسته‌های حمایتی دولت برای مدارس غیردولتی، امروز بیش از ۱۶ هزار پیامک حاوی کد کاربری و رمز عبور در سامانه دریافت تسهیلات، برای مؤسسان مدارس و مراکز غیردولتی ارسال شد.

وزارت آموزش و پرورش در خبر منتشره خود در این خصوص ضمن تشکر از همراهی مؤثر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از موسسینی که پیامک مذکور را دریافت کرده‌اند خواست تا با ورود به سامانه دریافت تسهیلات به نشانی doreh.ir/kara نسبت به رؤیت، اصلاح و در صورت نیاز تکمیل اطلاعات مدرسه / مرکز خود اقدام کنند.

بنابراین خبر، تا پایان امروز حدود ۴ هزار مؤسس دیگر نیز پیام حاوی کد کاربری و رمز عبور را دریافت خواهند کرد.

این در حالیست که از دلایل عدم دریافت پیامک می‌توان به اشتباه بودن شماره تلفن همراه مؤسس، یا کد کارگاه و یا ثبت ناقص اطلاعات نیروی انسانی اشاره کرد لذا این گروه از مؤسسان می‌توانند از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرستان / منطقه خود با ارائه مشخصات ۱- نام استان ۲- نام شهرستان / منطقه ۳- نام واحد آموزشی ۴- نام و نام خانوادگی مؤسس ۵- کد ملی مؤسس ۶- شماره تلفن همراه مؤسس زیر، برای درخواست تسهیلات اقدام کنند.

بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مقرر شده بود تسهیلات کم بهره تا مبلغ ۱۶ میلیون تومان به میزان تعداد کارکنان شاغل در مدارس غیردولتی مراکز آموزشی و پیش دبستانی‌های غیردولتی پرداخت شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹، شماره 3827 ؛ 12 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین