نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد

نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد

نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد
6 خرداد 1399, 18:41 / کد خبر:727130

شهردار اصفهان گفت: همزمان با 14 تیرماه روز شهرداری ها، نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد تا شهروندان در محیطی مخاطب محور خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

شهردار اصفهان گفت: همزمان با 14 تیرماه روز شهرداری ها، نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان رونمایی خواهد شد تا شهروندان در محیطی مخاطب محور خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» با اشاره به روز سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این روز که مجاهدت های آنها پیروزی را رقم زد، اظهار کرد: دیروز هم روز قدس را پشت سرگذاشتیم و فراموش نمی کنیم که پیروزی با مقاومت و آزادگی حاصل می شود و در خرمشهر هم همین اتفاق افتاد. 

وی ادامه داد: شهرهای جهان در مسیر توسعه به سمت هوشمندسازی حرکت می کنند، شهر هوشمند الزاماتی دارد. شهرهای جهان در موقعیت ها و چالش های مشترک و نزدیک به هم قرار می گیرند، از این روز عضویت در شبکه ای از شهرها باعث می شود تا شهرها، مدیران و برنامه ریزان شهری فرصت ها و ضروریات را بهتر ببینند و از تجربیات مشترک برای حل چالش های مشترک استفاده کنند. 

شهردار اصفهان تصریح کرد: عضویت در این شبکه ها باعث می شود تا شهرها از چالش هایی که شهرهای دیگر با آن روبرو شدند آگاه شوند و از تجربیات مشترک استفاده کنند تا بتوانند در این مسیر با سرعت حرکت کنند. 

وی ادامه داد: یکی از این شبکه ها، «شبکه جهانی شهرهای پایدار هوشمند» موسوم به wego است که شهر اصفهان در هفته گذشته مراحل عضویت خود را در این شبکه طی کرد و رسما به این شبکه ملحق شد. این نهمین سازمان یا شبکه بین المللی است که اصفهان در حوزه شهرها توانست به عضویت آن دربیاید.   

نوروزی افزود: امیدوارم این اتفاق محرک و پشتیبانی برای شتاب گرفتن مسیر هوشمندسازی شهر اصفهان باشد و اصفهان از ظرفیت و تجربیات شهرهای دیگر استفاده کند.  

وی بیان کرد: در راستای شهر هوشمند، در هفته های گذشته در خصوص خدمات الکترونیکی که شهروندان می توانند به ویژه در زمینه شهرسازی الکترونیک استفاده کنند، اطلاع رسانی شد، خوشبختانه شرایطی مهیا شده که افراد می توانند با چند کلیک از طریق سایت my.isfahan.ir به خدمات دسترسی پیدا کنند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: از جمله این خدمات استعلامات بانک، دبیرخانه، محاسبه عوارض نوسازی و کسب و پیشه، نقشه های شهر، پرونده های شهرسازی، امور مربوط به مهندسین طراح و ناظر است. مدام در حال به روزرسانی این خدمات هستیم تا شهر با چند کلیک در اختیار شهروندان قرار گیرد.   

وی افزود: همزمان با 14 تیرماه روز شهرداری ها نیز نسخه جدید درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان هم رونمایی خواهد شد تا شهروندان در محیطی مخاطب محور خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند، امیدواریم رضایت شهروندان با تصویب این فرآیندها حاصل شود که هدف اصلی همه این اقدامات نیز همین است. این خدمات می تواند صرفه جویی در وقت و هزینه کارکنان شهرداری و شهروندان را در شرایط بهتری فراهم کند. 

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین