امتحانات پایه‌های دوازدهم و نهم مدارس کاشان به صورت حضوری برگزار می‌شود

امتحانات پایه‌های دوازدهم و نهم مدارس کاشان به صورت حضوری برگزار می‌شود

امتحانات پایه‌های دوازدهم و نهم مدارس کاشان به صورت حضوری برگزار می‌شود
9 خرداد 1399, 19:02 / کد خبر:727178

رئیس اداره آموزش و پرورش کاشان از برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم مدارس کاشان خبر داد.

حسین مقنی در گفت‌و‌گو با تسنیم، ضمن اشاره به مشارکت فرهنگیان و دانش‌آموزان بسیجی شهرستان کاشان در رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: فرهنگیان و دانش‌آموزان بسیجی شهرستان کاشان در تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و حمایتی به صورت نقدی و غیرنقدی یاری‌گر نیازمندان و آسیب‌دیدگان ناشی از ویروس کرونا بودند.
وی با بیان اینکه فرهنگیان و دانش‌آموزان بسیجی از 132 مدرسه کاشان 237 میلیون تومان در قالب رزمایش کمک مومنانه کمک‌رسانی کردند، افزود: فرهنگیان و بسیجیان شهرستان کاشان کمک‌های خود را به صورت نقدی و غیرنقدی اهدا کردند و علاوه بر این مهم در تهیه و تولید گان و ماسک نیز مشارکت داشتند.
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان کاشان ضمن اشاره به تهیه تلفن همراه هوشمند ویژه دانش‌آموزان بی بضاعت توسط خیران کاشانی ابراز داشت: بسیجیان در این برهه حساس همگام با مدافعان سلامت در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال تمام تلاش خود را به کار گرفتند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردند.
وی ضمن اشاره به برگزاری مجازی آزمون‌های مدارس کاشان گفت: تنها امتحانات پایه دوازدهم به دلیل برگزار شدن امتحانات به صورت نهایی و سراسری و پایه نهم به دلیل هدایت تحصیلی و انتخاب رشته سال دهم به صورت حضوری برگزار می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین