کرونا، تحولات زیادی ایجاد کرد/ به این زودی شرایط عادی نمی‌شود

روحانی در جلسه ستاد مقابله با کرونا:

کرونا، تحولات زیادی ایجاد کرد/ به این زودی شرایط عادی نمی‌شود

کرونا، تحولات زیادی ایجاد کرد/ به این زودی شرایط عادی نمی‌شود
10 خرداد 1399, 10:26 / کد خبر:727230
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما به این زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانیم برگردیم، گفت: امروز زندگی ما محدودتر و بخشی از زندگی ما مجازی شده است و این را مردم کشور باید باور کنند.
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز(شنبه) در جلسه ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: امام خمینی(ره) برای نجات کشور از استبداد و استعمار انقلاب را به پیروزی رساند و برای نجات کشور از اشغال و تجاوز دفاع ملی و جنگ تحمیلی را به پیروزی رساند و امام برای تشکیل نظام اسلامی همه نهادهای لازم را با رای مردم استقرار بخشید. اگر بخواهیم زندگی امام را خلاصه کنیم، این سه جمله را می‌توانیم بگوئیم.
روحانی تاکید کرد: 31 سال از رحلت امام می‌گذرد و مردم ما همان عشق به امام و پیروی از راه امام را ادامه دادند و مقام معظم رهبری همان پرچم را با همان صلابت بر دوش داشتند و ملت ما در برابر همه توطئه ها ایستادگی کردند.
وی با بیان اینکه ویروس کرونا همچنان به عنوان یک مساله اصلی در کشور ظهور و بروز دارد، گفت: این ویروس موجب تحولات بسیار زیادی در مسائل سیاسی، بهداشتی و فرهنگی شد و ما کار عظیمی را در بحران کرونا مشاهده می‌کنیم. کرونا قواعد جهانی و جهانی شدن را زیر سوال قرار داد. بسیاری از اتحادیه‌های بین المللی که مرزهای کشورشان را برداشته بودند، دوباره مرزهایشان را پررنگ کردند.
رئیس‌جمهور تاکید کرد: امروز زندگی ما محدودتر و بخشی از زندگی ما مجازی شده است و این را مردم کشور باید باور کنند. ما به این زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانیم برگردیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۱اسفند ۱۳۹۹، شماره 4022 ؛ 11 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۱اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین