متروی اصفهان سه شنبه بازگشایی می شود

متروی اصفهان سه شنبه بازگشایی می شود

متروی اصفهان سه شنبه بازگشایی می شود
11 خرداد 1399, 14:08 / کد خبر:727380
شهردار اصفهان از آغاز فعالیت دوباره متروی اصفهان از روز سه شنبه هفته جاری (۱۳ خرداد) خبر داد و گفت: به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده از ماسک برای مسافران الزامی است.
به گزارش ایمنا، قدرت الله نوروزی اظهار کرد: با مصوبه ستاد مقابله با کرونا در استان اصفهان، متروی اصفهان فعالیت مجدد خود را آغاز خواهد کرد.
وی ادامه داد: در همین راستا در هفته گذشته جلسات مختلفی در شورای ترافیک و همچنین در سطح مدیران شهری برگزار و ابعاد مختلف بازگشایی مترو مورد بررسی قرار گرفت تا این اتفاق با در نظر گرفتن ابعاد مختلف به ویژه موارد مربوط به سلامت مردم، انجام شود.
شهردار اصفهان افزود: در همین راستا، مترو اصفهان در راستای رفاه و سهولت شهروندان از صبح سه شنبه سیزدهم خردادماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله الزام استفاده از ماسک از سوی مسافران مترو، کار خود را آغاز خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه جابجایی شهروندان از طریق مترو از ساعت ۶:۱۵ صبح تا ۲۱:۳۰ است، اظهار کرد: سرفاصله زمانی فعلاً ۱۵ دقیقه خواهد بود و در صورت رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط همشهریان و افزایش تقاضا، این فاصله در روزهای بعد به همان ۱۱ دقیقه باز خواهد گشت.
نوروزی اضافه کرد: از مدت‌ها پیش مقدمات اجرای فاصله گذاری اجتماعی در مترو شامل برچسب گذاری ها و … انجام شده بود اما بنا به تصمیم ستاد مقابله با کرونا فعالیت متروی اصفهان متوقف بود که اکنون بنا بر تصمیم اتخاذ شده، مترو دوباره برای خدمت رسانی شهروندان فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹، شماره 3835 ؛ 22 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین