دهمرده: قیمت سر به فلک کشیده خودرو  و مسکن چه توجیهی دارد؟

دهمرده: قیمت سر به فلک کشیده خودرو و مسکن چه توجیهی دارد؟

دهمرده: قیمت سر به فلک کشیده خودرو  و مسکن چه توجیهی دارد؟
11 خرداد 1399, 15:35 / کد خبر:727391
نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت سر به فلک کشیده خودرو، اجاره و مسکن چه توجیهی دارد؟ به نظر می‌رسد برخی از مسئولان برای ناامید کردن مردم از نظام برنامه دارند.
حبیب‌الله دهمرده در جلسه علنی امروز(یکشنبه) یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تطق میان دستور خود در تذکری به وزارت امور خارجه گفت: در رابطه با شیطان بزرگ، فرانسه و انگلستان که با مردمان خود به روش‌های قرون وسطایی برخورد می‌کنند به وظیفه ذاتی خود عمل کنید، چرا این همه انفعال؟
نماینده مردم زابل در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مورد مجلس گفت: مردم از این مجلس ولایی انتظار دارند که به مشکلات انباشته شده آن‌ها رسیدگی شود. ضرورت دارد با روش‌های علمی، تعامل و همدلی از این فرصت الهی در مسیر خدمت بی‌منت به مردم استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه «گرانی امان مردم را بریده است» اظهار کرد: قیمت سر به فلک کشیده خودرو، اجاره مسکن و مسکن چه توجیهی دارد؟ به نظر می‌رسد برخی از مسئولان برای ناامید کردن مردم به نظام برنامه دارند.
دهمرده از مسئولان و وزراء خواست که در صحن مجلس حضور پیدا کرده و گزارشی از عملکرد خود ارائه کنند گفت: اگر مجلس به وظیفه ذاتی خود عمل کنند درصد قابل‌توجهی از مشکلات حل خواهد شد. مسائل فرهنگی، پیر شدن جمعیت خانواده و سبک نادرست زندگی، حاشیه‌نشینی، تبعیض، اشرافی‌گری و توزیع ناعادلانه منابع از چالش‌های جدی امروز کشور  است.
نماینده مردم زابل در مجلس در پایان نطق خود ضمن تشکر از اقدامات قوه قضاییه، گفت: ضرورت دارد با چند دانه درشت مفسد اقتصادی برخورد جدی شود. در برخورد با آنها شبیه مرحوم خلخالی عمل کنید. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹، شماره 3835 ؛ 22 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین