پای چراغ جادو به «عصر جدید» باز شد/ گروه مرگ علیخانی و داوران را شگفت‌زده کردند

پای چراغ جادو به «عصر جدید» باز شد/ گروه مرگ علیخانی و داوران را شگفت‌زده کردند

پای چراغ جادو به «عصر جدید» باز شد/ گروه مرگ علیخانی و داوران را شگفت‌زده کردند
12 خرداد 1399, 09:19 / کد خبر:727438
شب گذشته اجرا‌های جذاب و متفاوت «عصر جدید»، لحظات پر هیجانی را برای مخاطبان رقم زدند.
قسمت دوازدهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید»  شب گذشته با حضور شرکت کنندگان خلاق و تماشاگران پرهیجان روی آنتن رفت. این قسمت عصر جدید را می‌توان رقابت «گروه مرگ» نامید؛ چرا که شش اجرا با چهار رأی مثبت داوران همراه شدند!

شب گذشته، مجید معظمی شرکت کننده نوجوان «عصر جدید» در حوزه خوانندگی روی صحنه هنرنمایی کرد؛ او قطعه «بمون» محسن یگانه را خواند و تماشاگران نیز با او همخوانی کردند.
معظمی استعدادی احترام‌برانگیز در خوانندگی دارد؛ او در همین سنین نوجوانی کار و هزینه تحصیل خود را تأمین می‌کند و استادش در حوزه گچ‌کاری استعداد خوانندگی اش را کشف کرده است.امین حیایی پس از اجرای این هنرمند نوجوان گفت: من عاشق تیپ، مدل خواندن و زبان بدنت شدم.
بشیر حسینی هم عنوان کرد: اما من عاشق خودت شدم و احساس کردم دوران نوجوانی خودت را داری.
عظیمی‌نژاد هم اظهار کرد: من این قطعه را نشنیده بودم، اما دیدم که همه سالن با تو شعر را می‌خوانند و ارتباط و حس خودت با مخاطب بسیار خوب بود. کمتر خواننده‌ای است که در «عصر جدید» در چشم من نگاه کند و بتواند بخواند! (خنده)دیشب همچنین، هیّاس اجرایی را در حوزه شیشه گری روی صحنه آورد. او با هنر خود توانست نظر مثبت داوران را دریافت کند. این شرکت‌کننده پای چراغ جادو را هم به عصر جدید باز کرد!
بشیر حسینی با دیدن هنر این شرکت کننده گفت: من تا ۱۰ دقیقه پیش هیچ حسی به شیشه نداشتم (خنده).
اما در اجرای دیگر شاهرخ رضایی توانست با شعبده یک شروع طوفانی داشته باشد؛ او با پرنده سفید و کوچک خوشبختی اولین چراغ سفید را دریافت کرد.گروه نسل‌ جدید هم با اجرای هماهنگ خود داوران را شگفت زده کردند. اجرای آن‌ها درباره کلاس درس بود اما این بچه‌های باحال درس نوازندگی خود را به خوبی ارائه کردند.عظیمی نژاد ضمن تأیید کار هنری آنها گفت: هماهنگی شما با هم خوب بود؛ یک پیشنهاد دارم، شما را به همایون نصیری معرفی می‌کنم تا این استعداد ذاتی ریتم در موسیقی را یاد بگیرید و بهتر از آن استفاده کنید.
در پایان قسمت دوازدهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید»، گروه نسل‌جدید و هیّاس با رأی داوران به مرحله بعد راه پیدا کردند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹، شماره 3835 ؛ 22 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز  یکشنبه ۲۲تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین