اسید پاشی به 2 زن در اصفهان
0 -

اسید پاشی به 2 زن در اصفهان

اسید پاشی به 2 زن در اصفهان
17 اردیبهشت 1398, 15:00 / کد خبر:72753
دو زن در شاهین شهر اصفهان قربانی اسیدپاشی شدند. گفته شده که فرد اسیدپاش، شوهر یکی از این خانم ها بوده و به خاطر مشکلات خانوادگی دست به این اقدام زده است.

رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان تایید کرده که صبح امروز دو زن در شاهین‌شهر اصفهان، توسط شوهر یکی از آنها مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند.

فریدون عابدینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: دو زن در شاهین شهر مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند. فرد اسیدپاش شوهر یکی از آنها بوده و علت این مساله نیز مشکلات خانوادگی بوده است.

وی ادامه داد: یکی از مصدومان ۱۰ درصد و دیگری ۱۵ درصد دچار سوختگی شده‌اند. حال هر دو خوب است. هر چهار چشم مصدومان سالم است و شدت اسیدپاشی در حد ضایعات پوستی بود.

دستگیری متهم

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه به وقوع یک مورد اسیدپاشی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: موضوع این حادثه خانوادگی گزارش‌شده است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ حسین بساطی افزود: در این حادثه که صبح امروز به خاطر مشکلات خانوادگی روی داد، مردی اقدام به پاشیدن مقدار کمی اسید به همسر خودکرده بود. او اظهار داشت: در این حادثه زن به‌صورت جزئی آسیب دید و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه افزود: پلیس برای دستگیری متهم با هماهنگی مراجع قضایی وارد عمل شده و سرنخ‌هایی به دست آورده است. سرهنگ جواد درستکار رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی اصفهان نیز اعلام کرد فرد اسیدپاش حوالی ساعت 14 امروز دستگیرشده است. به گفته او در این حادثه صورت 2 زن آسیب‌دیده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98، شماره 3516 ؛ 31 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 31 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین