هواپیمای فرانسوی، اصفهان را به مقصد دبی ترک کرد
0 -

هواپیمای فرانسوی، اصفهان را به مقصد دبی ترک کرد

هواپیمای فرانسوی، اصفهان را به مقصد دبی ترک کرد
19 اردیبهشت 1398, 14:35 / کد خبر:72776
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت : هواپیمای ایرباس 340 شرکت هواپیمایی ایرفرانس پس از رفع نقص، ساعت یک و 45 دقیقه بامداد روز پنجشنبه اصفهان را به مقصد دبی ترک کرد.
به گزارش ایرنا، هواپیمای فرانسوی با 267 مسافر ساعت 19 و 25 دقیقه روز چهارشنبه در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان فرود اضطراری کرد.
منصور شیشه فروش روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: همه مسائل و خدمات ایمنی و رفاهی برای این هواپیما و مسافران آن در مدت زمانی که در فرودگاه اصفهان مستقر بودند، فراهم و ارائه شد.
وی عملکرد سازمان هواپیمایی کشور و فرودگاه اصفهان را در ارائه خدمات به این هواپیما بسیار خوب ارزیابی کرد و تصریح کرد: فرودگاه اصفهان از اهمیت ویژه ای برخوردار و به عنوان فرودگاهی ایمن، فرودگاه احتیاطی همه پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) است.
شیشه فروش خاطرنشان کرد: این، نخستین مورد فرود اضطراری یک پرواز خارجی در سال جاری فرودگاه اصفهان بود اما در فروردین امسال نیز موارد فرود اضطراری پروازهای داخلی بدلیل نا مساعد بودن شرایط آب و هوایی را در این فرودگاه داشتیم.
پرواز خطوط هوایی ایرفرانس با شماره AF218 روز چهارشنبه به دلیل نقص فنی در فرودگاه بین المللی اصفهان فرود اضطراری کرد و همه سرنشینان آن سالم و داخل هواپیما مستقر بودند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه احتیاطی تمامی پروازهای فرودگاه مهرآباد و امام خمینی(ره) و بیش از 60 درصد از پروازهای داخلی فضای کشور است.
همچنین فرودگاه اصفهان معین فرودگاه های تهران و 10 استان دیگر در زمان بروز حوادث غیر مترقبه است.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با 10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98، شماره 3515 ؛ 30 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین