موضوع داغ ازدواج علیخانی همچنان سوژه شرکت کنندگان «عصرجدید»/ دوبله جالب صدای شهاب حسینی و نوید محمدزاده

موضوع داغ ازدواج علیخانی همچنان سوژه شرکت کنندگان «عصرجدید»/ دوبله جالب صدای شهاب حسینی و نوید محمدزاده

موضوع داغ ازدواج علیخانی همچنان سوژه شرکت کنندگان «عصرجدید»/ دوبله جالب صدای شهاب حسینی و نوید محمدزاده
19 خرداد 1399, 09:19 / کد خبر:727899
شرکت کنندگان قسمت چهاردهم با اجرا‌های جذاب و متفاوت، لحظات پر هیجانی را برای مخاطبان رقم زدند.
در قسمت چهاردهم از مرحله مقدماتی برنامه «عصر جدید»، شرکت کنندگان در حوزه‌های مختلف هنر خود را به نمایش گذاشتند.
گروه آکروبات ایران، نخستین اجرای قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم را به عهده داشتند.
«پیرامید‌های پرتعداد» و یک آقاغولِ مهربان  توانستند اجرای خاص و متفاوتی داشته باشند و  چهار رای مثبت داوران را  دریافت کردند.
محمد پرویزی در حوزه خوانندگی در مسابقه عصر جدید شرکت کرده بود، او برای حادثه بمباران حلبچه آهنگ کُردی پراحساس از زبان مادری که مویه‌کنان، چشم‌انتظار عزیزان ازدست‌رفته‌اش بود را اجرا کرد.اجرای احساسی این شرکت کننده  با نظر مثبت داوران همراه شد.اسرا جلیلیان، سومین اجرای قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم  با  استعداد خوب  بازیگری خود توانست مسیر رسیدن به زنگ طلایی را با یک نمایش متفاوت هموار کند. 
او قصه رنج کودکان کار در  سر چهارراه را سوژه اجرای خود کرد و  آریا عظیمی نژاد که همانند دیگر داوران و بینندگان برنامه، از نمایش احساسی اسما جلیلیان  دختر  ۹ ساله کرمانشاهی به وجد آمده بود  زنگ طلایی را برای او به صدا در آورد و این هنرمند خردسال با این امتیاز مستقیم به مرحله نیمه نهایی راه یافت. البته اسرا جلیلیان، در بخشی از اجرای خود که در حال فروختن گل بود به علیخانی گفت برای همسرت گل بگیر که علیخانی به او گفت مجرد است واین شرکت کننده به کنایه گفت:پدر بزرگ من ۱۰ سال از شما کوچکتر است!
 

 

گروه کرموبله، پنجمین شرکت کننده برنامه «عصر جدید» در قسمت چهاردهم از دور مقدماتی فصل دوم این برنامه بودند.


این گروه صداگذاری جالبی روی  فیلم جدایی نادر از سیمین با بازی شهاب حسینی و ابد و یک روز و متری شش و نیم  با بازی نوید محمدزاده داشت  که مورد توجه داوران قرار گرفت.در پایان قسمت چهاردهم  دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» علاوه بر اسرا جلیلیان،محمد پرویزی هم با رای داوران  به مرحله بعد راه پیدا کرد.
فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی هر هفته شنبه و یکشنبه ها حوالی ساعت  ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می رود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹، شماره 3917 ؛ 30 مهر 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۳۰ مهر۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین