راه‌اندازی امور مشتریان تلفن ثابت و همراه در سپاهان شهر
0 -

رئیس اداره امور مشتریان و ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان خبر داد

راه‌اندازی امور مشتریان تلفن ثابت و همراه در سپاهان شهر

راه‌اندازی امور مشتریان تلفن ثابت و همراه در سپاهان شهر
19 اردیبهشت 1398, 16:50 / کد خبر:72792
رئیس اداره امور مشتریان و ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان گفت: همکاری مردم و برخی از نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای بهبود خدمات تلفن همراه و ارتباطات سیار در کلان‌شهر اصفهان ضروری است.

بهنام میرزا در گفت‌وگو با ایرنا افزود: مخابرات منطقه اصفهان با مسائلی برای نصب و تملک سایت‌های آنتن تلفن همراه (BTS) مواجه است که رفع آن، همکاری مردم و برخی اداره‌ها را می‌طلبد.

او تاکید کرد: بدون شک این همکاری‌ها باعث بهبود خدمات‌رسانی ارتباطات سیار و رفع پاره‌ای مشکلات در نقاطی از شهر می‌شود.

با وجود پیگیری رسانه‌ها و مردم، هنوز برخی از محله‌ها در کلان‌شهر اصفهان با مشکل نقاط کور و پوشش نامناسب شبکه تلفن همراه مواجه هستند که علت آن جمع‌آوری دکل‌های مخابراتی و سایت‌های بی تی اس (BTS) به دلیل ممانعت مردمی و اعمال کمیسیون ماده 100 قانون شهرداری عنوان شده است.

رئیس اداره امور مشتریان و ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان از راه‌اندازی امور مشتریان تلفن ثابت و همراه در سپاهان شهر در جنوب کلان‌شهر اصفهان خبر داد و گفت: این مرکز با هدف تامین رفاه هرچه بیشتر مردم و جمعیت قابل‌توجهی که در این منطقه زندگی می‌کنند، آغاز به کار کرد.

میرزا افزود: پیش‌ازاین خدمات اینترنت پر سرعت در مرکز مخابرات سپاهان شهر ارائه می‌شد و مردم برای گرفتن خدمات امور تلفن ثابت و همراه ناچار به مراجعه به مراکز دیگر مانند مرداویج و بهارستان بودند.

او خاطرنشان کرد: با فعال شدن مرکز سپاهان شهر، تعداد مراکز امور مشتریان تلفن ثابت و همراه در کلان‌شهر اصفهان به 9 مرکز رسید.

میرزا به آخرین آمار مشترکان تلفن همراه در اصفهان اشاره و اضافه کرد: نزدیک به 6 میلیون خط تلفن همراه دائمی و اعتباری (همراه اول) در این استان فعال است. ضریب نفوذ تلفن همراه در کلان‌شهر اصفهان بیش از 130 درصد است.

تاکنون بیش از 2 هزار و 157 سایت BTS ارتباطات سیار در استان اصفهان نصب شده است و 105 شهر زیر پوشش تلفن همراه قرار دارد.

استان اصفهان دارای سه میلیون و 82 هزار و 946 شماره تلفن ثابت منصوبه است که از این تعداد دو میلیون و 500 هزار شماره تلفن مشغول به کار است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98، شماره 3515 ؛ 30 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین