تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی؛ از رسالت‌های اصلی فولاد مبارکه
0 -

مدیرعامل فولاد مبارکه مطرح کرد

تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی؛ از رسالت‌های اصلی فولاد مبارکه

تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی؛ از رسالت‌های اصلی فولاد مبارکه
21 اردیبهشت 1398, 18:42 / کد خبر:72825
هم‌زمان با ایام ماه مبارک رمضان، سومین همایش نسیم مهرورزی ویژه خانواده زندانیان نیازمند شهرستان مبارکه با حضور امام‌جمعه، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب، رئیس دادگستری، معاون اداری-مالی زندان‌های استان اصفهان، جمعی از مسئولان و مدیران اصناف این شهرستان و مدیرعامل فولاد مبارکه و جمعی از مدیران شرکت‌های زیرمجموعه این شرکت در سالن اجتماعات هتل پردیس مبارکه برگزار شد.

به گزارش اصفهان امروز، در این همایش که با هدف احداث پروژه کارگاهی چندمنظوره انجمن حمایت از خانواده‌های زندانی شهرستان مبارکه در محل زندان اسدآباد برگزار شد، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه ضمن ابراز خرسندی از این اقدام گفت: از نگاه مدیریت فولاد مبارکه تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی همواره از رسالت‌های اصلی این شرکت بوده است.

او با تأکید بر اهمیت و لزوم حمایت از زندانیان و خانواده‌های آن‌ها افزود: هر اقدامی که برای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام ‌شود، بدون شک گام موفقی برای داشتن جامعه‌ای سالم است.

در ادامه این همایش، حجت‌الاسلام علی محرابی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مبارکه نیز طی سخنانی گفت: در احادیث آمده است که اگر جایی هستید که مردم به شما احتیاج دارند و می‌توانید در رفع گرفتاری آن‌ها مؤثر باشید، این از نعمت‌های الهی است.

او توزیع سبد کالا بین خانواده‌های زندانیان را خوب، ولی ناکافی دانست و گفت: این‌که زندانیان بتوانند از وقت خود استفاده بهینه کنند و ضمن یادگیری مهارت و کار کردن بتوانند در زمان زندان بودن، به تولید و سودآوری اقتصادی برای خود و خانواده و جامعه مشغول باشند بهترین حالت است و ایجاد چنین کارگاه‌هایی می‌تواند در حصول این هدف مؤثر باشد.

 حجت‌الاسلام علی محرابی ضمن قدردانی از نگاه مدیریت فولاد مبارکه به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت و مشارکت آن در احداث این بنای کارآمد، اظهار امیدواری کرد با کمک سایر شرکت‌ها و اصناف شهرستان، سال آینده شاهد به بهره‌برداری رسیدن بخش‌های عمده این پروژه باشیم.

در ادامه این همایش، زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی نیز فولاد مبارکه را یکی از بزرگ‌ترین خیران استان دانست و تصریح کرد: این‌که شرکت فولاد مبارکه در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود همواره شهرستان را یاری می‌کند شایسته قدردانی است.

او در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اهمیت مشارکت همه‌جانبه مسئولان و مردم در کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: ایجاد چنین کارگاهی در زندان اسدآباد که میزبان زندانیان کل استان است بدون شک حمایت و همت تمامی مسئولان استان را می‌طلبد.

در این همایش پس از برگزاری مراسم نماز جماعت، مراسم گلریزان جهت احداث بنای مذکور با حضور مدیرعامل فولاد مبارکه و شرکت‌های زیرمجموعه آن و سایر خیرین و مدیران اصناف شهرستان مبارکه برگزار شد.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98، شماره 3515 ؛ 30 اردیبهشت 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 30 اردیبهشت 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین