یزدانی: دوست داریم لیگ ادامه پیدا کند/ بازیکنان استقلال به خون من تشنه هستند

یزدانی: دوست داریم لیگ ادامه پیدا کند/ بازیکنان استقلال به خون من تشنه هستند

یزدانی: دوست داریم لیگ ادامه پیدا کند/ بازیکنان استقلال به خون من تشنه هستند
24 خرداد 1399, 13:02 / کد خبر:728369
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی‌های درون تیمی در هر تیمی که بوده‌ام، برده‌ام و بازیکنان استقلال به خون من تشنه هستند.
سیاوش یزدانی در ارتباط با شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ما در ابتدا اصلا نمی‌خواستیم لیگ شروع شود، چون هم از کرونا می‌ترسیدیم و هم سه ماه بود که تمرین نداشتیم و می‌گفتیم لیگ تمام شود بهتر است تا در فصل بعد دوباره بازی کنیم. حالا که تمرینات شروع شده، خیلی خوشحالیم و دوست داریم که لیگ برگزار شود. ما برای قهرمانی می‌رویم، هرچند نمی‌دانیم که موفق می‌شویم یا نه.
وی در ادامه در خصوص وضعیت تمرینات استقلال، تصریح کرد: من رقیب منفوری هستم اما هم‌تیمی خوبی هستم. در بازی‌های دورن تیمی کاملا جدی بازی می‌کنم تا جایی که گاهی اوقات فرهاد مجیدی از من می‌خواهد در تمرینات آرام‌تر بازی کنم.
مدافع تیم فوتبال استقلال پیرامون وضعیت فعلی خود، افزود: در تمرینات خیلی خوش می‌گذرد و به طور جدی تمرین‎‌ها را پیگیری می‌کنیم. من در همه بازی‌های درون تیمی در هر تیمی که بودم، برنده شدم و بازیکنان استقلال به همین خاطر به خون من تشنه هستند.
یزدانی در مورد عملکرد هم تیمی‌های خود، گفت: به نظرم نسل فعلی استقلال، نسل طلایی این باشگاه است و خیلی تیم خوبی داریم.
وی در پایان درباره مقایسه شرایط پرسپولیس و استقلال، خاطرنشان کرد: امکانات و تجهیزات پرسپولیس از استقلال بهتر است. پرسپولیس چند فصل است که کمپ دارد و تمرین می‌کند، اما استقلال حتی زمین تمرین هم نداشت. یکی از بازیکنان پرسپولیس به من گفت ۶۰ درصد موفقیت ما در این چند فصل، به خاطر کمپ تمرینی خوبی است که داریم. در این فصلی که به استقلال آمده‌ام سه سرمربی و مدیرعامل عوض شده که فکر نمی‌کنم در هیچ تیمی چنین اتفاقی افتاده باشد. امیدوارم شرایط استقلال هم سر و سامان بگیرد و وضعیت بهتر شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵دی ۱۳۹۹، شماره 3987 ؛ 25 دی 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵دی ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین