کامران تفتی مجری "دست‌فرمون" شد

کامران تفتی مجری "دست‌فرمون" شد

کامران تفتی مجری "دست‌فرمون" شد
2 تیر 1399, 11:50 / کد خبر:729168
چند روز قبل کامبیز دیرباز در گفت‌وگویی اعلام کرد که دیگر مجری "دست‌فرمون" تلویزیون نخواهد بود و حالا همزمان با پیش‌تولید فصل دوم، بازیگر دیگری این مسئولیت را پذیرفت.
چند روز قبل کامبیز دیرباز در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم  به انصراف از اجرای برنامه "دست‌فرمون" اشاره کرد و گفت:  با وجود عشق و علاقه به "دست‌فرمون" و عوامل و سازندگان پرتلاشش، به دلیل فراهم نشدن شرایط مالی و توافق با تهیه‌کننده، در فصل دوم حضور نخواهم داشت. 52 قسمت در خدمت این برنامه بودم و بسیار روزهای خوب و خاطرانگیزی را پشت سر گذاشتیم؛ برای تمام عوامل و سازندگان این اثر تلویزیونی آرزوی موفقیت دارم.


گزینه‌های زیادی در فضای‌مجازی مطرح شدند تا اینکه سازندگان برنامه به بازیگری دیگر برای اجرای برنامه رسیدند؛ اجرای مسابقه بزرگ تلویزیونی «دست‌فرمون» که این‌روزها پیش تولید فصل دوم خود را همراه با تغییرات ویژه پشت‌سر می‌گذارد به کامران تفتی، بازیگر تلویزیون و سینما که پیش از این نیز سابقه اجرا در شبکه نسیم را داشته سپرده شد. 
در پی استقبال مخاطبان از فصل اول این مسابقه، در رکوردی بی‌سابقه 12 هزار نفر متقاضی شرکت در فصل دوم «دست‌فرمون» شدند که در نهایت پس از بررسی‌های متعدد و راستی‌آزمایی400 نفر جواز شرکت در این رقابت را کسب کردند. فصل دوم مسابقه "دست‌فرمون" به تهیه‌کنندگی محمود محمودی، کارگردانی مسعود صنم و با اجرای کامران تفتی به‌زودی ضبط و از شبکه نسیم پخش خواهد شد.
باید دید چقدر کامران تفتی می‌تواند جانشین مناسبی برای "کامبیز دیرباز" باشد که بیش از دیگر بازیگران به فضای اتومبیلرانی و موتورسواری اشراف دارد. البته این بازیگر سینما و تلویزیون پیش از این، اجرا را در "وقتشه" شبکه نسیم تجربه کرده بود و در چند برنامه دیگر شبکه‌های سیما هم مجری‌گری کرده است. اما هیچ‌وقت نه در بازیگری و نه در بحث اجرا، نتوانسته شخصیتی متفاوت را برای بیننده تلویزیون به رخ بکشد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹، شماره 3930 ؛ 16 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین