واگذاری طرح توسعه فاضلاب یکی از شهرهای استان به ذوب‌آهن
0 -

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خبر داد

واگذاری طرح توسعه فاضلاب یکی از شهرهای استان به ذوب‌آهن

واگذاری طرح توسعه فاضلاب یکی از شهرهای استان به ذوب‌آهن
28 اردیبهشت 1398, 18:48 / کد خبر:72918
طرح توسعه شبکه فاضلاب یکی از شهرهای پرجمعیت استان اصفهان با سه میلیارد و 900 میلیون ریال اعتبار به شرکت ذوب‌آهن اصفهان واگذار شد.

به گزارش صداوسیما؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اصفهان بدون اشاره به نام شهر گفت: این شبکه در اجرای تبصره 19 به طول 500 کیلومتر توسعه می‌یابد.

هاشم امینی افزود: در سه سال گذشته، برای طرح‌های توسعه شبکه فاضلاب، احداث تصفیه‌خانه‌های فاضلاب و آب‌شیرین‌کن‌ها در شهرستان‌های مختلف استان با هزار و 180 میلیون تومان اعتبار سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی جذب شده است.

عباس رضایی استاندار اصفهان در اولین نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان از عملکرد مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در اجرای تبصره 19 و جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی به عنوان موفق‌ترین مسئول استان در این زمینه با اعطای تقدیرنامه تجلیل کرد.

بر اساس تبصره 19 ماده واحده قانون بودجه سال 1397 کل کشور به دولت اجازه داده شد با رعایت قوانین و مقررات از جمله قانون اجرای سیاست‌ کلی اصل 44 قانون اساسی و قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی و به‌منظور جلب مشارکت هر چه بیشتر بخش خصوصی و تعاونی در اجرای طرح‌های منتخب جدید و نیمه‌تمام (با اولویت طرح‌های نیمه‌تمام) و بهره‌برداری طرح‌های تکمیل‌ شده یا در حال بهره‌برداری، در قالب سازوکار مشارکت عمومی - خصوصی، نسبت به امضای انواع قرارداد با بخش خصوصی و تعاونی اقدام و تهیه یا بخشی از وظایف و مسئولیت‌های خود در تأمین کالاها و خدمات در حوزه‌هایی از قبیل پدیدآوری، طراحی، ساخت، تجهیز، نوسازی، بهره‌برداری و تعمیر و نگهداری را در چهارچوب مقررات به بخش خصوصی و تعاونی واگذار کند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 27 خرداد 98، شماره 3535 ؛ 27 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 27 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین