دانلود قسمت بیست و  هشتم سریال دل | دانلود سریال دل قسمت 28

دانلود قسمت بیست و هشتم سریال دل | دانلود سریال دل قسمت 28

دانلود قسمت بیست و  هشتم سریال دل | دانلود سریال دل قسمت 28
3 تیر 1399, 20:51 / کد خبر:729192
قسمت 28 سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی چهارشنبه 4 تیر  در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود و از طریق همین صفحه قابل دانلود است.

خلاصه قسمت 27

در این قسمت آرش در فاصله‌ی چند ساعت مانده به عقدش با رابی، به ملاقات سیاوش می‌رود و حرف‌های سیاوش و سپس دخالت آوا او را در تصمیمش مردد و به عشق رستا امیدوار می‌کند. آوا که نمی‌خواهد علت اصلی به هم خوردن عروسی را بگوید مجبور می‌شود از عشق رستا تعریف کند. از روز‌ها و شب‌هایی رستا عکس‌های آرش را می‌بیند و اشک می‌ریزد و به کسی نمی‌گوید.
 


اما آرش زخم خورده به سادگی نمی‌تواند حرف‌های آوا را قبول کند و قول و قرارش با رابی را زیر پا بگذارد. آخرین تیر ترکش آوا لو دادن ماجرای به هم خوردن عقد دفعه‌ی اول رستا و آرش است. رابی قبل از اولین مراسم عقد آرش و رستا با رستا صحبت می‌کند و با خواهش و التماس کاری می‌کند که او مراسم را به هم بزند و از او قول می‌گیرد که هیچوقت موضوع را به آرش نگوید.

اما آوا مجبور می‌شود که این موضوع را به آرش بگوید تا هر طور که شده، جلوی او را بگیرد. آرش هم بعد از حرف‌های آوا باز هم خاطرات برایش مرور می‌شود و در تصمیمش تردید می‌کند. او حتی سری هم به مهران می‌زند و مهران هم بی آن که از آن چه درباره‌ی شب عروسی می‌داند حرفی بزند، از عشق بی حد رستا به آرش می‌گوید.

اتابک هم تمام تلاشش را برای منصرف کردن آرش به کار می‌بندد. اتابک هنوز درگیر رابطه اش با مرسده نیز هست و مدتی است که از او خبری ندارد. فاراب هم در زندان وقتی از سوءقصد عادل به مرسده با خبر می‌شود او را به قتل می‌رساند و منتظر دستگیر شدن می‌نشیند. بدون مرسده فاراب چیزی برای از دست دادن ندارد.


1- لینک دانلود دل 28 با کیفیت 480

2-لینک دانلود دل 28 با کیفیت 720

3- لینک دانلود دل28 با کیفیت 1080

4- لینک دانلود دل 28 با کیفیت 1080 HQ

5- لینک دانلود دل28 با همه کیفیت ها

 تیزر سریال دل قسمت 28
برای دانلود همه قسمت‌های سریال دل روی تصویر زیر کلیک کنید
دانلود فیلم دل همه قسمت ها

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹، شماره 3833 ؛ 19 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین