کنایه علیخانی به پدرش در برنامه «عصرجدید»/ توصیه بشیر حسینی به شرکت کننده‌ای که دانشگاه نرفت

کنایه علیخانی به پدرش در برنامه «عصرجدید»/ توصیه بشیر حسینی به شرکت کننده‌ای که دانشگاه نرفت

کنایه علیخانی به پدرش در برنامه «عصرجدید»/ توصیه بشیر حسینی به شرکت کننده‌ای که دانشگاه نرفت
8 تیر 1399, 10:42 / کد خبر:729709
شب گذشته شرکت کنندگان «عصرجدید» با اجرا‌های جذاب در حوزه های مختلف لحظات پر هیجانی را برای مخاطبان رقم زدند.
قسمت نوزدهم از دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» شب گذشته با حضور شرکت کنندگان خلاق در حوزه های مختلف و تماشاگران پرهیجان روی آنتن رفت.
در بخش ابتدایی علیخانی  سوالات جالبی از تماشاگران درباره داوران پرسید که  با واکنش جالب داوران همراه شد.گروه اعجوبه‌های کوچک، از زاویه دیگر قدرت و مهارت خودشان را به نمایش گذاشتند. آنها چهار رای مثبت داوران را دریافت کردند..البته نکته جالب این اجرا این بود که آنها اجرای خودشان را به کسانی که به آنها خندیدند، تقدیم کردندمحمدسینا منصوریان،در حوزه خوانندگی در مسابقه عصر جدید شرکت کرد و سه رای مثبت گرفت.رویا نونهالی گفت:خیلی عالی بود،این مسئولیتی که در این سن و سال پذیرفته ای سنگین است و به خوبی از عهده آن برآمده اید،به شخصه لذت بردم افسوس خوردم بابت یک رای که سفید نشد،اما ضمن حفظ احترام، شما شایستگی چهار رای سفید را داشتید.
عظیمی نژاد گفت: من می خواهم تذکر بدهم و رای منفی می دهم،چون به شدت از دهان و پشت دندان هایت می خوانی و از دیافراگم استفاده نمی کنی!
اما نونهالی از عظیمی نژاد خواست رای قرمز خود را تغییر بدهد،چراکه گاهی با رای سفید هم می شود تذکر داد.
پدر محمد سینا که در کودکی برای او لالایی می خواند در برنامه عصر جدید هم خواند، عظیمی نژاد رای سفید خودش را منوط به وام گرفتن از حس و حال پدر در خوانندگی کرد و در نهایت رای خود را سفید کرد.
علیخانی بعد از اجرای لالایی پدر محمد سینا گفت:امیدوارم این برنامه را پدر من ببیند و یک مقداری به کارهایش فکر کند!گروه بچه‌ شهر، از شیراز توانستند اجرای متفاوت و خاصی روی صحنه داشته باشند. اجرایی روی هوا و رها، علیه جاذبه زمین!هر دو شرکت کننده در سیرک مشغول به کار بودند و دانشگاه را رها کردند.بشیر حسینی نسبت به انصراف آن‌ها از دانشگاه گفت:به نظرم آفرین، بچه‌هایی که فقط یک واحد از آن‌ها مانده باشد. به شرطی که مسیر خود را پیدا کنند ودر آن مسیر مستحکم باشند. باید انصراف بدهند و دنبال مسیر درست بروند. چرا که وقتی شما درس بخوانید و مدرکی بگیرید که اصلا به درد شما نمی‌خورد ، افسرده می‌شوید!
پویان جناتی، یک خواننده با حال و ساده و صمیمی، اما یک آهنگ با سبک و سیاق و صدای متفاوت را اجرا کرد و چهار رای مثبت دریافت کرد.
این شرکت کننده درباره دوشیدن شیر گفت: ۹ ساله بودم که با خانواده به روستای یوش کوچ کردیم، در روستای زرین کمر بزرگ شدم و به دلیل تغییر شغل پدرم ما یک گاوداری داشتیم.
علیخانی از او درباره گاو نُه من شیرده سوال کرد و او پاسخ داد:به آن گاو مهربان گفته می‌شود که در زمان دوشیدن شیر صبر می‌کند، هیچ حرکتی انجام نمی‌دهد وقتی سطل پر شده و شیر لب لب است با لگد می‌زند!
در پایان قسمت نوزدهم دور مقدماتی فصل دوم مسابقه بزرگ «عصر جدید» با رای داوران،گروه اعجوبه‌های کوچک،پویان جناتی،گروه بچه‌شهر، به مرحله بعد راه پیدا کردند.
فصل دوم مسابقه «عصر جدید» با اجرای احسان علیخانی، داوری امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد، سید بشیر حسینی و رویا نونهالی هر هفته شنبه و یکشنبه‌ها حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹، شماره 3827 ؛ 12 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین