جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط

جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط

جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط
8 تیر 1399, 15:46 / کد خبر:729766
دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه از یکشنبه ۸ تیر ماه شروع به ثبت نام کرده است. بازپرداخت این تسهیلات ۳۰ ماهه و با اقساط ۳۵۱۰۰ تومان خواهد بود
وام یک میلیونی یارانه به مرحله دوم خود رسید. امروز نشانی V.Refah که مربوط به وزارت کار و رفاه اجتماعی است پیامکی برای برخی از شهروندان ارسال کرد. این پیامک برای افرادی فرستاده شد که وام و تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا را قبلاً دریافت کرده بودند و احتمالاً متقاضی دریافت وام جدید یک میلیونی یارانه هستند.
 
در متن پیامک آمده است: «سرپرست محترم خانوار، تسهیلات یک میلیون تومانی دوران کرونا قبلا به حساب یارانه شما واریز شده است و اگر مجدداً متقاضی تسهیلات تکمیلی به مبلغ یک میلیون تومان و بر اساس شرایط اعلامی دولت هستید لطفاً از طریق همین خط تلفن همراه، حداکثر تا ۵ روز آینده عدد ۱ را به ۶۳۶۹ ارسال نمایید.»
 
برای دریافت مرحله دوم وام یک میلیون تومانی یارانه تنها ارسال کد ملی سرپرست خانواده به شماره ۶۳۶۹ کافی است و نیاز به اقدام دیگری نیست. یارانه بگیران کد ملی‌شان را بدون کاراکتر اضافه‌ای به سامانه ارسال کنند.
 
جزئیات دومین مرحله وام یک میلیونی یارانه؛ از ثبت نام تا مبلغ قسط
 
تسهیلات یک میلیون تومانی جدید چه شرایطی دارد؟
مبلغ تسهیلات مرحله دوم حمایت از خانوار‌های یارانه بگیر یک میلیون تومان است و مانند مرحله قبل بازپرداخت آن ۳۰ ماهه با اقساط ۳۵۱۰۰ تومان خواهد بود که از تیرماه از حساب یارانه افراد کسر خواهد شد.

برای دریافت این تسهیلات یعنی یک میلیون تومان وام یارانه، نیازی به مراجعه حضوری و معرفی ضامن نیست و اقساط تسهیلات هم از حساب یارانه‌ای سرپرست خانوار کسر خواهد شد.
 
در مرحله اول تسهیلات حمایت کرونایی خانوارهای یارانه بگیر به ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۲۱۴ سرپرست خانوار پرداخت شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین