تصویب برنامه ۲۴ گانه جامع برای آینده آب اصفهان
0 -

استاندار اصفهان خبر داد:

تصویب برنامه ۲۴ گانه جامع برای آینده آب اصفهان

تصویب برنامه ۲۴ گانه جامع برای آینده آب اصفهان
1 خرداد 1398, 15:52 / کد خبر:72981
استاندار اصفهان از تصویب برنامه ۲۴ گانه جامع برای آینده آب اصفهان خبرداد و گفت: این برنامه به وزارت نیرو ارائه خواهد شد تا در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی هم مطرح می شود تا از طریق آن در زمان های مختلف در صورت بروز کم آبی بتوانیم آن را مدیریت کنیم.
به نقل از استانداری اصفهان، عباس رضایی در پانزدهمین جلسه کارگروه سازگاری با کم آبی استان اظهار کرد: برنامه بیست و چهارگانه جامع برای آینده آب اصفهان تا سال ۱۴۰۴ تدوین شده و در کارگروه های مختلف مورد بررسی قرار گرفته بود در این جلسه به تصویب رسید.
وی ادامه داد: این برنامه به وزارت نیرو ارائه خواهد شد تا در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی هم مطرح شود تا پس از تصویب برای اجرایی شدن به استان اعلام شده و از طریق آن در زمان های مختلف در صورت بروز کم آبی بتوانیم آن را مدیریت کنیم.
استاندار اصفهان با اشاره به رعایت صرفه جویی آب و مصرف بهینه آن، گفت: این برنامه جامع در آینده بر روی سایت اداره آب منطقه ای نیز قرار خواهد گرفت تا شهروندان هم بتوانند نقطه نظرات خود را در این مورد ارائه کنند.
وی با یادآوری اقدامات برجسته مردم و مسئولان استان اصفهان در امدادرسانی به سیل زدگان، افزود: استان اصفهان در این خصوص اقدامات چشمگیری در مهار سیل وکمک به سیل زدگان انجام داد.
رضایی با اشاره به برگزاری نمایشگاه آب، صنعت و کشاورزی در تیرماه سال جاری در تهران، خاطرنشان کرد: دستگاه های ذیربط و عضو کارگروه سازگاری با کم آبی با همیاری یکدیگر اقدامات استان اصفهان در بحث آب را به نمایشگاه مذکور ارائه دهند.
گفتنی است؛ سازمان جهاد کشاورزی نیز اقدامات صورت گرفته برای عدم کشت برنج را در این جلسه ارائه کرد و در این خصوص تصمیات لازم اتخاذ شد.
ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 27 خرداد 98، شماره 3535 ؛ 27 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه 27 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین