بارانی: حملات ما زهردارتر از استقلالی‌ها بود

سقوط تنها چیزی است که به آن فکر نمی‌کنیم

بارانی: حملات ما زهردارتر از استقلالی‌ها بود

بارانی: حملات ما زهردارتر از استقلالی‌ها بود
10 تیر 1399, 11:54 / کد خبر:729960
هافبک تیم فوتبال سایپا مدعی شد در دیدار دوشنبه این تیم مقابل استقلال، حملات شاگردان ابراهیم صادقی زهردارتر بوده است.
صادق بارانی ، در مورد تساوی تیمش برابر استقلال آنهم در شرایطی که آبی‌پوشان تهرانی چند بازیکن تأثیرگذارشان را در اختیار نداشتند، گفت: ما هدفی جز گرفتن سه امتیاز نداشتیم و بازی خوبی هم انجام دادیم. به‌هرحال استقلال همیشه تیم بزرگی است و این‌طور نیست که فقط وابسته به چهار پنج بازیکن باشد، در ضمن بازیکنان جانشین هم عملکرد خوبی در این تیم داشتند.
هافبک تیم فوتبال سایپا در ادامه افزود: عدم حضور تماشاگران استقلال در ورزشگاه به تیم ما کمک کرد و در نهایت به یک امتیاز رسیدیم. در مجموع فکر می‌کنم تساوی نتیجه عادلانه‌ای بود هر چند که حملات ما نسبت به استقلال زهردارتر بود.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سایپا در لیگ برتر می‌ماند؟»، خاطر نشان کرد: ما به تنها چیزی که فکر نمی‌کنیم سقوط کردن است، چون تیم خوبی داریم و سایپا با این جوان‌های باانگیزه و کادر فنی‌اش می‌تواند نتایج موردنظر را گرفته و در لیگ برتر بماند. امسال کادر فنی از جوان‌های مستعدی استفاده کرد که همه آنها در آینده در فوتبال ایران می‌درخشند، از جمله امیرحسین حسین‌زاده که مصدوم شده است و امیدواریم با قدرت به میادین برگردد.
بارانی در مورد بازی بعدی تیمش برابر سپاهان خاطرنشان کرد: سپاهان تیم بسیار خوبی است و بازی آسانی در پیش نداریم. البته در زمین خودمان بازی می‌کنیم و فقط دنبال برد هستیم، امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹، شماره 3930 ؛ 16 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین