فرعباسی: مستحق اخراج نبودم/ از عملکردم در این فصل راضی هستم

فرعباسی: مستحق اخراج نبودم/ از عملکردم در این فصل راضی هستم

فرعباسی: مستحق اخراج نبودم/ از عملکردم در این فصل راضی هستم
10 تیر 1399, 13:00 / کد خبر:729976
دروازه‌بان جوان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تأکید کرد که در بازی با شاهین بوشهر مستحق اخراج نبوده است.
حبیب فرعباسی، درباره تساوی تیمش برابر شاهین بوشهر گفت: ما در مجموع بازی خوبی انجام دادیم، ولی متأسفانه شانس با نفت یار نبود و در دقایق آخر گل خوردیم تا برد را با مساوی عوض کنیم. نفت مسجدسلیمان مستحق برد در این بازی بود و اگر 10 نفره نمی‌شدیم بازی را می‌بردیم. هوا هم آنقدر گرم نبود که خیلی اذیت شویم، ولی 10 نفره شدن باعث شد تا کارمان خیلی سخت شود.
وی در مورد صحنه‌ای که از زمین مسابقه اخراج شد، خاطر نشان کرد: شرایط طوری بود که باید جلو می‌آمدم و این خروج منجر به این شد که با بازیکن حریف برخورد کنم. اعتقاد من این است که مستحق گرفتن کارت قرمز نبودم و داور می‌توانست با کارت زرد مرا جریمه کند. این درست است که برخورد صورت گرفت، ولی آن‌طور نبود که تیم حریف شانس صد درصد برای گلزنی داشته باشد.
دروازه‌بان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که «آیا از عملکردت در این فصل راضی هستی؟»، تصریح کرد: در نیم‌فصل اول که گلری مثل سوشا مکانی در تیم ما بود و بعد هم گوهری به نفت مسجدسلیمان اضافه شد. با این وجود من 12 بازی برای تیمم انجام دادم و در مجموع از عملکردم راضی هستم.
فرعباسی راجع به مشکلات مالی تیم نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: به ما گفته‌اند که در مورد این مسائل صحبت نکنیم. فقط امیدوارم که مشکلات حل شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹، شماره 3827 ؛ 12 تیر 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین