مصرف بی‌رویه کاغذ در استان اصفهان
0 -

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان مطرح کرد

مصرف بی‌رویه کاغذ در استان اصفهان

مصرف بی‌رویه کاغذ در استان اصفهان
2 خرداد 1398, 17:12 / کد خبر:73001
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: سیستم رهتاب برای نظارت و کنترل کالا طراحی شده تا از تخلفاتی همچون احتکار جلوگیری شود.

به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی عسگر در جلسه ستاد تنظیم بازار در استانداری اصفهان افزود: این نرم‌افزار مخفف عبارت راهکار هوشمند تنظیم الکترونیکی بازار است که توسط متخصصان اصفهانی طراحی شده و می‌تواند در کشور اجرایی شود البته نیاز به چکش‌کاری‌های خاص خود دارد.

او اظهار داشت: نظام توزیع کالا در شرایط فعلی مطلوب نیست اما می‌توان با ابزارهای نوین این شرایط را بهتر کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان افزود: به وسیله این سیستم می‌توان نظارت و کنترل خوبی بر روی قیمت اجناس داشت و از بروز تخلفاتی همچون احتکار جلوگیری کرد.

او خاطرنشان کرد: برای استفاده از این سیستم می‌توان از کارت‌های اتوبوس بهره برد البته برای اصناف، کارت‌های ویژه‌ای طراحی می‌شود.

قاضی عسگر تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم نظر وزارت کشور را برای اجرای نهایی این سیستم جذب کنیم تا به‌صورت پایلوت در استان اصفهان اجرا شود.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به مصرف بی‌رویه کاغذ در استان اصفهان، ادامه داد: باید افزایش تولید کاغذ سنگی در اولویت کارخانه‌های استان قرار گیرد تا بتوان مصرف کاغذ را بهتر مدیریت کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان خاطرنشان کرد: اگر مهندسی خواسته‌ها به‌درستی مدیریت نشود نمی‌توان به نتایج خوبی رسید بنابراین تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا ضمن رفع موانع به رشد اقتصادی استان کمک کنیم.

ستاد تنظیم بازار استان اصفهان در سازمان جهاد کشاورزی مستقر است درحالی‌که در بیشتر استان‌ها، این ستاد در سازمان صنعت، معدن و تجارت فعال است.

استقرار این ستاد به تشخیص استانداران قبلی به‌عنوان رئیس ستاد تنظیم بازار، صورت گرفته و دبیرخانه ستاد تنظیم بازار در جهاد کشاورزی استان مستقر شده است. حدود 250 هزار واحد صنفی در استان اصفهان فعالیت دارند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین