پیش‌بینی ادامه بارش‌های بهاری در هفته آینده/ اصفهان گرمتر می‌شود
0 -

پیش‌بینی ادامه بارش‌های بهاری در هفته آینده/ اصفهان گرمتر می‌شود

پیش‌بینی ادامه بارش‌های بهاری در هفته آینده/ اصفهان گرمتر می‌شود
2 خرداد 1398, 17:48 / کد خبر:73005
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به استقرار جوی پایدار روی استان طی امروز، گفت: از اوایل هفته آینده با ورود موج ناپایدار جدید در استان رگبار و رعدوبرق، گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می شود.

حجت‌الله علی عسگریان در گفت و گو با  ایمنا با اشاره به استقرار  جوی نسبتاً پایدار روی استان اصفهان، اظهار کرد: براین اساس طی امروز به ویژه در ساعات بعداز ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: از ظهر فردا با ناپایدار شدن جو شاهد افزایش ابر و بارش رگبارهای پراکنده بهاری در نیمه غربی استان خواهیم بود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان ادامه داد: از اوایل هفته آینده نیز  با ورود موج ناپایدار جدید در استان رگبار و رعدوبرق، گاهی وزش باد نسبتاً شدید را پیش‌بینی میکنیم.

علی عسگریان با بیان اینکه دمای هوا طی ۲۴ ساعت آینده در بیشتر مناطق استان دو درجه افزایش خواهد داشت، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز  ۲۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در خنک‌ترین ساعات صبح فردا ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر پیش بینی می شود.

وی اضافه کرد: طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای چهار درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان خواهند بود.

علی عسگریان با اشاره به بارندگی های روز گذشته افزود: بیشترین بارش‌ها به ترتیب از شهرهای اردستان با میانگین ۸.۴ میلی‌متر، نطنز با میانگین ۸.۲ میلی‌متر، آران و بیدگل با میانگین چهار میلی‌متر، مورچه خورت با میانگین ۲.۱ میلی‌متر و برزوک با میانگین دو میلی‌متر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین