اکبرپور:مجیدی باید به دنبال کسب سهمیه باشد/هرکسی جای فرهاد بود اعتراض می کرد

دست کادر فنی بسته است

اکبرپور:مجیدی باید به دنبال کسب سهمیه باشد/هرکسی جای فرهاد بود اعتراض می کرد

اکبرپور:مجیدی باید به دنبال کسب سهمیه باشد/هرکسی جای فرهاد بود اعتراض می کرد
12 تیر 1399, 10:50 / کد خبر:730177
پیشکسوت استقلال در خصوص نتیجه نگرفتن این تیم در بازیهای اخیر واکنش نشان داد.
علیرضا اکبرپور، سابق تیم استقلال تهران ابراز امیدواری می‌کند بازیکنان استقلال با عدم توجه به مشکلات داوری دیدار مقابل فولاد و بدشانسی مقابل سایپا در بازی‌های پیش رو حداکثر امتیازات لازم را کسب کنند تا برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا آماده باشند. 
استقلال مقابل سایپا نتوانست امتیاز لازم را بدست بیاورد؟
استقلال مقابل سایپا خیلی از بازیکنانش را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت و همین باعث شده بود دست کادر فنی بسته باشد.البته خط دفاع استقلال اشتباهات زیادی را در این بازی داشت
اتفاقات بازی فولاد را دنبال کردید؟
بعد از مدت‌ها شاهد برگزاری مسابقات لیگ بودیم و بابت این مساله خوشحالم و امیدوارم سایر رقابت‌ها نیز در شرایط خوب برگزار شود.فکر می کنم در بازی استقلال مقابل فولاد داور اشتباهاتی داشت که باعث شد تمرکز بازیکنان به هم بریزد
فرهاد مجیدی هم در 2بازی اخیر اعتراض هایی به داوری داشت؟
به اعتقادم اگر هر سرمربی دیگری هم در موقعیت مجیدی بود شاید چنین واکنشی نشان می‌داد. به هر حال هر سرمربی نگران وضعیت تیم‌اش است و وقتی شما احساس می‌کنید که بازیکن شما به ناحق اخراج شده عصبانی می‌شوید.استقلال تیم جوانی دارد و باید با مدیریت قوی، همین امروز بازیکنان را متحد کنند تا دوباره شاهد موفقیت آنها باشیم.
استقلال در لیگ می‌تواند موفق باشد؟
به نظرم استقلال حالا دیگر شانس بسیار کمی برای قهرمانی دارد اگرچه هنوز 8 هفته از مسابقات لیگ برتر باقی مانده است و هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. در حال حاضر مجیدی باید به دنبال کسب سهمیه باشد. بازیکنان باید تلاش کنند تا کادرفنی را سربلند کنند و امیدوارم تلاش همگانی بچه‌ها و کادرفنی در کنار یکدیگر یک نتیجه دلخواه برای هواداران داشته باشد چرا که استقلال به غیر از لیگ مسابقات جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را هم پیش رو دارد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود