روزبه حصاری: ۷ ماه با حس دوری از پدر و مادرم زندگی کردم تا «بچه مهندس» را درک کنم

روزبه حصاری: ۷ ماه با حس دوری از پدر و مادرم زندگی کردم تا «بچه مهندس» را درک کنم

روزبه حصاری: ۷ ماه با حس دوری از پدر و مادرم زندگی کردم تا «بچه مهندس» را درک کنم
15 تیر 1399, 10:44 / کد خبر:730306
بازیگر نقش جواد جوادی گفت: من هفت ماه با حس نداشتن پدر و مادر زندگی کردم و این تجربه بسیار سختی بود البته این کار من به دلیل جای گرفتن بهتر در نقش و اجرای درست تکنیک کاراکتر جواد جوادی در سریال «بچه مهندس ۳» بود.
روزبه حصاری در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان پیرامون ایفای نقش در سریال «بچه مهندس ۳» گفت: بازی در نقش جواد جوادی برایم تجربه‌ای جالب و جذاب بود و برای این که بتوانم بهتر در این نقش حاضر شوم هفت ماه زندگی بدون والدین را در ذهن خود تجسم کردم. من معتقدم برای تبلور یافتن و فراهم کردن زمینه ایفای نقش جواد جوادی باید چنین رویکردی را در پیش می‌گرفتم تا ارتباط قوی تری با این کاراکتر برقرار کنم.

روزبه حصاری: ۷ ماه از پدر و مادرم دور شدم تا «بچه مهندس» را درک کنم

وی لزوم توجه به کودکانی که بدون داشتن والدین پرورش یافته و بزرگ می‌شوند را مورد بررسی قرار داد و افزود: من هفت ماه با حس نداشتن پدر و مادر زندگی کردم و این تجربه بسیار سختی بود البته این کار من به دلیل جای گرفتن بهتر در نقش و اجرای درست تکنیک کاراکتر جواد جوادی بود، اما باید در نظر گرفت که این وضعیت هر روز کودکانی است که بدون پدر و مادر بزرگ می‌شوند لذا توجه به آنان و کمک به شکوفایی استعداد‌های این عزیزان حتماً باید در نظر گرفته شود.
حصاری در مورد کار با علی غفاری کارگردان سریال ««بچه مهندس ۳»» اظهار کرد: سالها است که من مخاطب کار‌های علی غفاری به عنوان یک کارگردان زبده و توانمند در سینما هستم لذا کار‌های وی را تا حدود زیادی می‌شناختم وقتی این نقش به من پیشنهاد شد آن را قبول کردم.
وی ایفای نقش در سریال «بچه مهندس ۳» را کاری ارزشمند دانست و تاکید کرد: ایفای نقش در اثر کارگردانی همچون علی غفاری درس‌های ارزشمند و تجربه‌های گرانبهایی را برای افرادی چون من فراهم می‌کند من از کار کردن با این کارگردان صبر را آموختم.

حصاری در همین راستا ابراز کرد: علی غفاری در کار‌های خود همواره موفق و ستودنی عمل کرده است هنگامی که در سریال «بچه مهندس ۳» با وی همکاری می‌کردم شاهد تسلط وی بر کارش و توانایی وی در بازی گرفتن از بازیگران بودم دقت او در ساخت سریال در هر پلان بسیار جذاب بود.

وی پیرامون پیشنهادات جدید خود در عرصه بازیگری بیان کرد: پیشنهادات جدید داشته‌ام و در حال مطالعه آن‌ها هستم، ولی تصمیمی مبنی بر فعالیت با آن‌ها هنوز نگرفته ام همچنین به زودی یک قطعه موسیقی جدید از من منتشر خواهد شد، اما اکنون در حال سیر مراحل قانونی برای گرفتن مجوز است، من همواره به موسیقی علاقه زیادی داشته و دارم و اولین تک آهنگم را در پیج شخصیم بارگذاری کرده‌ام که بی ربط با سریال بچه مهندس نیست.

جواد نیازمند اثبات حقایق بود

حصاری در مورد ادامه فعالیتش با مجموعه سریال بچه مهندس تاکید کرد: کار کردن با عوامل و مجموعه سریال بچه مهندس برایم بسیار جالب و دلچسب است، زیرا آنان در این حوزه حرفه‌ای عمل می‌کنند تنها مسئله زمانبندی است و چنانچه این مسئله مرتفع شود قطعاً هماهنگی لازم برای همکاری با این گروه را در اولویت‌های کاری خود خواهم داد.

حصاری مواجه شدن نقش جواد جوادی را با وقایع و اتفاقات در داستان سریال را مورد بررسی قرار داد و افزود: در سطح جامعه افرادی مانند جواد جوادی‌ بسیار زیاد هستند این افراد گاهی منتظر مواجه شدن با وقایع هستند و برای این منظور صبر می‌کنند سپس هنگام مواجهه با این اتفاقات با تمام وجود نتیجه را لمس می‌کنند و در می‌یابند مفهومی که در ذهن آن‌ها شکل گرفته امکان پذیر نیست. من معتقدم جواد جوادی نیاز داشت تا با حقایق به صورت مستقیم مواجه شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3857 ؛ 16 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین