کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می‌توانستم سالها بدرخشم

با همان روش قبلی تمرین می‌کنم؛

کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می‌توانستم سالها بدرخشم

کیانوش رستمی: در وزن اصلی خودم می‌توانستم سالها بدرخشم
15 تیر 1399, 11:33 / کد خبر:730314
قهرمان وزنه برداری المپیک معتقد است اگر همچنان در وزن ۸۵ کیلوگرم می‌ماند می‌توانست سالها در سطح جهان برای ایران افتخارآفرینی کند.
کیانوش رستمی وزنه‌بردار عنواندار کشورمان در تشریح آخرین وضعیت تمرینی خود گفت: تمریناتم را همچنان مثل گذشته بصورت انفرادی انجام می دهم. البته در شرایطی که هم اکنون به دلیل شیوع کرونا تمامی ورزشکاران مجبور به تمرینات انفرادی هستند، من از مدتها قبل بدین روش تمرین می کردم که مشخص شده این روش برای من بسیار بهتر است. این در حالیست که خیلی از ورزشکاران هم اکنون با مشکل مواجه شدند و حتما به مربی نیاز دارند.
وی ادامه داد: روز به روز از شرایط جسمی بهتر می شوم و به وزن ۹۶ کیلوگرم علاقه بیشتری پیدا می کنم. وزنم نیز به خوبی برای دسته ۹۶ کیلوگرم جا افتاده است.
رستمی افزود: شک نکنید مثل گذشته همچنان با انگیزه و انرژِی به تمریناتم ادامه می دهم و اصلا قبول ندارم برخی می گویند قبلا در وضعیت افول قرار داشتم. متاسفانه من مجبور بودم برای تغییر وزن از ۸۵ به ۹۶  کیلوگرم حدود ۱۱ کیلوگرم عضله سازی کنم تا به وزن المپیکی برسم. مطمئنا اگر قرار بود که در همان وزن ۸۵ کیلوگرم که وزن اصلی من بود وزنه می زدم، می توانستم سالیان سال برای ایران در سطح جهان افتخارآفرینی کنم.
وی در پایان گفت: همچنان با تمام توان کارم را به نحو احسن انجام می دهم و شک نکنید در وزن جدید هم به حقم خواهم رسید.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود