آزادی 1500 زندانی در جشن‌های گلریزان فولاد مبارکه
0 -

مدیرعامل فولاد مبارکه خبر داد

آزادی 1500 زندانی در جشن‌های گلریزان فولاد مبارکه

آزادی 1500 زندانی در جشن‌های گلریزان فولاد مبارکه
5 خرداد 1398, 18:21 / کد خبر:73043
مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: جشن گل‌ریزان فولاد مبارکه از سال 1391 آغاز شده و تاکنون با جمع‌آوری 13 میلیارد تومان در این جشن‌ها، هزار و 500 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان آزاد شده‌اند.

حمیدرضا عظیمیان در گفت‌وگو با فارس، در خصوص ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی فولاد مبارکه و برگزاری جشن گل‌ریزان این شرکت اظهار کرد: ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی در هر سازمانی، نشانه تعالی آن سازمان است و در هر جایگاهی باید این مسئله مهم در اولویت امور افراد و مسئولان قرار گیرد.

مدیرعامل فولاد مبارکه در ادامه افزود: هر گاه هر کسی به مسؤولیت‌های اجتماعی خود عمل کرده، مورد تحسین مردم قرار گرفته و رضایت آنان را در پی داشته است.

او متذکر شد: انجام کار خیر، نه‌تنها تحسین مخلوق را به همراه دارد بلکه موجب رضایت خالق بی‌نیاز هم شده و اتفاقاتی خوب را در جامعه رقم می‌زند.

عظیمیان همچنین تصریح کرد: یکی از نشانه‌های این رضایت، حفظ سلامتی کارکنان و دور شدن بسیاری از بلایای کاملاً متداول از کارکنان یک سازمان است و به‌طورقطع، هر قدمی که سازمانی در راستای ایفای مسؤولیت‌های اجتماعی بردارد، گامی مثبت در جهت حفظ سلامت کارکنان آن سازمان است.

مدیرعامل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: جشن گل‌ریزان فولاد مبارکه از سال 1391 آغاز شده و تاکنون با جمع‌آوری 13 میلیارد تومان در این جشن‌ها، هزار و 500 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد استان آزاد شده‌اند.

او اعلام داشت: این جشن هر ساله با حضور ذی‌نفعان و شرکای تجاری فولاد مبارکه برگزار می‌شود و این حضور نشانه فرهیختگی جامعه و حساسیت فعالان اقتصادی به موضوعات اجتماعی این چنینی است که موجب می‌شود، این افراد به مشکلات پیرامون خود پاسخ داده و با حضور در چنین مجالسی برای آخرت خود، ذخیره‌ای ارزشمند تهیه کنند.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین