اعطای وام بدون بهره به سرمایه‌گذاران در دهاقان
0 -

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان مطرح کرد

اعطای وام بدون بهره به سرمایه‌گذاران در دهاقان

اعطای وام بدون بهره به سرمایه‌گذاران در دهاقان
5 خرداد 1398, 18:25 / کد خبر:73044
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان از اعطای وام بدون بهره به سرمایه‌گذاران در دهاقان خبر داد و گفت: سرمایه‌گذارانی که در شهرک‌های صنعتی دهاقان سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی کنند از شرایط ویژه و مناسب و وام بدون بهره که 10 درصد نقدی و 48 مرحله قسط بوده برخوردار می‌شوند.

به گزارش فارس، محمدجواد بگی با حضور در جلسه کارگروه شهرک‌های صنعتی دهاقان اظهار داشت: شهرستان دهاقان در حوزه صنعت بسیار محروم واقع شده و نیازمند توسعه جدی در این راستا است.

مدیرعامل شهرک‌های صنعتی استان اصفهان افزود: شهرک صنعتی جمبزه دهاقان به توسعه نیاز دارد و افزایش سریع برق در دستور کار قرار گرفته است و برای رفع نیاز برقی این منطقه پست سیار برق راه‌اندازی می‌شود.

او از اعطای 10 میلیارد تومان به شهرک‌های صنعتی دهاقان خبرداد و اذعان کرد: هم‌چنین برای شهرک صنعتی جمبزه دهاقان یک میلیارد تومان به مسئله گاز، 900 میلیون تومان به محوطه شهرک، یک میلیارد تومان به ماشین آتش‌نشانی و 7 میلیارد تومان به پست سایر برق اختصاص یافت تا پایان سال جاری شبکه فیبر نوری هم اقدام شود و زیرگذر قمبوان و جمبزه راه‌اندازی خواهد شد.

بگی از اعطای وام بدون بهره به سرمایه‌گذاران در دهاقان خبر داد و تصریح کرد: سرمایه‌گذارانی که در شهرک‌های صنعتی دهاقان سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی کنند از شرایط ویژه و مناسب و وام بدون بهره که 10 درصد نقدی و 48 مرحله بوده قسط برخوردار می‌شوند.

در ادامه، فرماندار دهاقان اظهار داشت: در سال رونق تولید توجه به اشتغال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید تلاش جدی صورت گیرد.

علی‌اصغر قاسمیان افزود: باید زیرساخت‌های اشتغال فراهم شود و از سرمایه‌گذاران استقبال شود تا مشکل بیکاری رفع شود.

او با بیان اینکه شرکت نسوز تا آبان ماه راه‌اندازی شود، گفت: شهرک صنعتی جمبزه دهاقان به توسعه نیاز دارد که در دستور کار قرار دارد و باید پست سیار برق شهرک سریع اقدام شود تا برق شرکت نسوز تامین شود و تا آبان ماه راه‌اندازی شود.

ارسال دیدگاه

با نظرات سازنده خود ما را در بهبود هرچه بهتر کیفیت مطالب یاری نمایید.

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98، شماره 3537 ؛ 29 خرداد 1398
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه 29 خرداد 98
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین