خواجه‌وند: بسیار امیدواریم با کالدرون توافق کنیم

رسیدگی به پرونده‌ها در دادگاه CAS پروسه مشخصی دارد

خواجه‌وند: بسیار امیدواریم با کالدرون توافق کنیم

خواجه‌وند: بسیار امیدواریم با کالدرون توافق کنیم
18 تیر 1399, 15:01 / کد خبر:730702
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تأکید کرد این باشگاه به دنبال توافق با گابریل کالدرون است.
مهدی خواجه‌وند درباره بحث پرونده شکایت برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس و اینکه در برنامه اعلام شده از سوی دادگاه CAS زمانی برای رسیدگی به این پرونده در نظر گرفته نشده است، گفت: دادگاه CAS یک پروسه‌ مشخصی دارد. وقتی اعتراض انجام می‌شود، باید پرونده از لحاظ شکلی تکمیل و مدارک ارسال شود.
وی افزود: از طرف ما مدارک به طور کامل ارسال شده است، اما باید متعاقباً برای پرونده تعیین داور شود و از سوی مقابل هم ما داور خودمان را برای پرونده معرفی کنیم. بعد از آن باید تعیین شود که این پرونده با یک داور رسیدگی خواهد شد یا سه داور. به طور کلی هر پرونده پروسه‌ای دارد که باید طی شود. مثلاً در پرونده بودمیر این پروسه طی شده است. ضمن اینکه برای تمام پرونده‌ها زمان رسیدگی تعیین نمی‌شود.
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده گابریل کالدرون و اینکه آیا درخواست گراند رأی (مشروح رأی) از سوی باشگاه به فیفا ارسال شده است یا خیر، بیان کرد: فعلاً این اتفاق نیفتاده است. ما از تاریخ ابلاغ رأی به باشگاه 10 روز زمان داریم که درخواست دریافت مشروح رأی را کنیم و قطعاً این اتفاق هم خواهد افتاد. 
«احتمالاً این پرونده نیز مانند پرونده‌های دیگر به دادگاه CAS برده خواهد شد». خواجه‌وند در واکنش به طرح این موضوع گفت: ما خیلی امیدواریم با پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه بتوانیم قبل از اینکه پرونده به دادگاه CAS یا مراجع دیگر برود، با کالدرون توافق کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3863 ؛ 25 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین