تصاویر | قتل هولناک ژیار ۵ ساله به خاطر حسادت

تصاویر | قتل هولناک ژیار ۵ ساله به خاطر حسادت

تصاویر | قتل هولناک ژیار ۵ ساله به خاطر حسادت
19 تیر 1399, 08:11 / کد خبر:730735
نامادری جوانی که پسر ۵ ساله همسرش را مانع محبت همسرش به خود می‌دید، این کودک را به طرزی هولناک کشت.
 سرهنگ حمیدرضا آمویی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از گزارش قتل یک پسربچه حدود ۵ ساله به پلیس آگاهی جوانرود، رسیدگی ویژه به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: کارآگاهان در تحقیقات گسترده و تخصصی خود، پس از بازجویی از نزدیکان کودک، به اظهارات نامادری وی مشکوک شدند و بررسی‌های خود را بر وی متمرکز کردند تا اینکه زن جوان خیلی زود به قتل پسر همسر خود اعتراف می‌کند.
سرهنگ آمویی تصریح کرد: نامادری قاتل در اعترافات خود عنوان کرده که حدود یک سال پیش با پدر ژیار ازدواج کرده است و این کودک تا چندی پیش نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرده و به ‌تازگی نزد آنها آمده بود.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه افزود: آنچه زن قاتل عنوان کرده، وی حضور کودک معصوم را مانعی برای تداوم محبت‌های همسرش ‌می‌بیند و از همین رو تصمیم می‌گیرد ژیار ۵ساله را از سر راه بردارد.
وی گفت: نامادری قاتل در فرصتی مناسب پسر همسرش را به باغی می‌کشاند و ابتدا با گذاشتن دست مقابل دهانش وی را بی‌حال و سپس با چاقو مچ دستان کودک بی‌گناه را زخمی می‌کند.
سرهنگ آمویی ادامه داد: پس از آنکه این زن جنایتکار پیکر نیمه‌جان کودک را برای ساعتی در باغ رها می‌کند، دوباره به محل جنایت بازمی‌گردد و متوجه جان باختن او می شود، سپس برای صحنه‌سازی وی را به یک بلندی برده و به پایین پرتاب می‌کند تا مرگ ژیار ۵ساله را یک حادثه جلوه دهد.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با ابراز تاسف عمیق از وقوع این جنایت دلخراش گفت: ژیار ۵ساله در حالی قربانی حسادت و کینه‌توزی نامادری خود شد که با کمی تدبیر و درایت می‌شد از وقوع آن جلوگیری کرد.
وی با بیان اینکه قاتل ۳۱ ساله طبق اظهارات خود مجبور به جدایی از همسر اول خود شده است، یادآوری کرد: مادر ژیار ۵ساله نیز زمانی که وی تنها یک سال و نیم داشته خودکشی کرده و کودک تا روزهای پایانی عمر کوتاه خود نزد پدربزرگ و مادربزرگش زندگی می‌کرده است.
سرهنگ آمویی از آمادگی مرکز مشاوره معاونت اجتماعی و مراکز مشاوره کلانتری‌ها برای ارائه مشاوره‌های لازم در تمامی زمینه‌ها به صورت رایگان به شهروندان خبر داد و گفت: دریافت مشاوره‌های تخصصی زمانی که انسان به بن‌بست می‌رسد، می‌تواند از بروز بسیاری اختلافات و اتفاقات ناگوار پیشگیری کند.ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
پاسخ
21 تیر 1399 08:31
مهمان:
خدا لعنتش کنه .
0 -
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3855 ؛ 14 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین