۶ شرط AFC برای نامزدهای میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان

۶ شرط AFC برای نامزدهای میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان

۶ شرط AFC برای نامزدهای میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان
21 تیر 1399, 08:48 / کد خبر:730826
کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای کشورهای درخواست دهنده میزبانی از دیدارهای باقیمانده فصل جاری لیگ قهرمانان ۶ شرط تعیین کرده است.
کنفدراسیون فوتبال آسیا، ساز و کارهای تکمیل فصل جاری لیگ قهرمانان را که در ماه مارس (اسفند 98) به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد 2 روز قبل مشخص کرد. این رقابت‌ها با پیشنهاد AFC به صورت تجمعیی از ماه سپتامبر دوباره از سر گرفته خواهد شد. آخرین مرحله کار در کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب کشورهای میزبان از دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان در مناطق شرق و غرب این قاره است.
AFC شش شرط را برای نامزدهای میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا تعیین کرد. مهمترین مسئله، شرایط کشور درخواست کننده در ارتباط ویروس کرونا و نحوه کنترل این بیماری است. سهولت پروازها، پذیرفتن مسئولان برگزاری رقابت‌ها و ورود بدون مشکل تیم‌های شرکت‌کننده به کشور میزبان، دسترسی آسان به ورزشگاه‌هایی که مطابق استاندارهای موردنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا باشند و  زمین‌های تمرینی که در هر ورزشگاه به دو تیم اختصاص یابند و همچنین انجام آزمایش‌های دوره‌ای کرونا شروط اصلی AFC هستند.
استاد الدوحه قطر در پایان نوشت: به نظر می‌رسد دوحه با توجه به برخورداری از ورزشگاه مجهز که تامین‌کننده استانداردهای موردنظر کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند گزینه AFC برای میزبانی دیدارهای لیگ قهرمانان در منطقه غرب باشد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین