فولادی: تیم عزیز کرده فدراسیون تکواندو نیستیم و خیلی مواقع سپر بلا شدیم

اولویت ما با سایر باشگاه‌ها متفاوت است

فولادی: تیم عزیز کرده فدراسیون تکواندو نیستیم و خیلی مواقع سپر بلا شدیم

فولادی: تیم عزیز کرده فدراسیون تکواندو نیستیم و خیلی مواقع سپر بلا شدیم
21 تیر 1399, 10:07 / کد خبر:730844
سرمربی تیم تکواندو لوازم خانگی کن گفت: اصلا تیم عزیز کرده فدراسیون نیستیم و اتفاقا خیلی مواقع سپر بلای سایر تیم‌ها بودیم.
ریحانه فولادی ،  در خصوص قهرمانی مشترک تیم کن در لیگ تکواندو بانوان اظهار داشت: لیگ سال گذشته از لحاظ فنی بسیار خوب بود، چرا که اسپانسرهای جدیدی به لیگ برتر تزریق شده بودند که  پتانسیل بسیار خوبی داشتند. اولویت ما در دور رفت لیگ سال گذشته حضور بازیکنان ملی‌پوش در انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان بود و به همین خاطر ترجیح دادیم از ملی‌پوشان خود در مسابقات دور رفت برای جلوگیری از آسیب دیدگی استفاده نکنیم.
وی ادامه داد: تصمیم ما به این خاطر بود که بازیکنان با تمام انرژی در انتخابی تیم ملی شرکت کنند و به هدف خود نیز با حضور اکثر بازیکنان در ترکیب تیم ملی رسیدیم. در بسیاری از بازی‌های دور رفت از ترکیب اصلی خود استفاده نکردیم و با بازیکنان نوجوان به میدان رفتیم، اما قصد داشتیم در دور برگشت با تیم قوی‌تر، کامل‌تر و با پتانسیل بیشتر در مسابقات شرکت کنیم.

سرمربی تیم تکواندو کن خاطرنشان کرد: با توجه به پتانسیل تیم مطمئن بودم در دور برگشت می‌توانیم با شکست رقبای خود سکوی قهرمانی را کسب کنیم، اما اولویت ما نسبت به باشگاه‌های دیگر متفاوت است. پس از سال‌ها حضور کن در لیگ‌های تکواندو اهداف تیم ما مشخص شده و هیچ‌گاه به استفاده تجاری از بازیکن فکر نکردیم. دوست داشتیم مسابقات برگزار شود و با رقبای خود مبارزه کنیم، اما متاسفانه به خاطر کرونا همه چیز به هم ریخت. خرد جمعی فدراسیون تکواندو، سازمان لیگ و اساتید بزرگ تکواندو ایران برای پایان مسابقات بهترین تصمیمی بود که گرفته شد.
فولادی در خصوص انتقادات نسبت به قهرمانی این تیم با توجه به حضور در جایگاه سوم گفت: من مربی باشگاهی و ملی هستم و همیشه تمام انرژی باشگاه ما، بازیکن سازی و تزریق به تیم ملی بوده است. همیشه تلاش کردیم از بازیکنان خود حمایت کنیم و هر جا احساس کردیم ملی‌پوشان شرایط روحی مناسب برای وزن کم کردن را ندارند از آنها در ترکیب اصلی استفاده نکردیم.
مربی تیم ملی تکواندو افزود: نگاه ملی باشگاه کن باعث شده خیلی مواقع لطمه بخوریم و با وجود داشتن بهترین بازیکنان ملی‌پوشان به خاطر منافع ملی از آنها استفاده نکنیم. در تیم‌های دیگر بازیکنان ملی‌پوش با وجود مصدومیت مجبور به مبارزه کردند و همین موضوع باعث تشدید مصدومیت و از دست دادن تیم ملی شده است. اصلا تیم عزیز کرده فدراسیون نیستیم و اتفاقا خیلی مواقع سپر بلای سایر تیم‌ها بودیم. با همین دید، نگرش و هدف نیز به راه خود ادامه می‌دهیم و همچنان از بازیکنان ملی‌پوش حمایت خواهیم کرد.
فولادی  در  خصوص شانش ملی‌پوشان کشورمان برای کسب دو سهمیه المپیک گفت: قطعا همه بازیکنان ملی‌پوشان فرصت حضور در ترکیب تیم ملی برای مسابقات کسب سهمیه المپیک را خواهند داشت. قبل از تعویق مسابقات پتانسیل خوبی برای مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک داشتیم، اما تعویق مسابقات این اجازه را به ما نداد. تنها خواهش من در این مقطع حمایت از بازیکنان ملی‌پوش است تا از لحاظ روحی دچار آسیب نشوند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین