تحويل ٩ هزار دستگاه خودروی طرح فروش فوق العاده

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو خبر داد؛

تحويل ٩ هزار دستگاه خودروی طرح فروش فوق العاده

تحويل ٩ هزار دستگاه خودروی طرح فروش فوق العاده
21 تیر 1399, 11:06 / کد خبر:730857
ناقدی گفت: گروه خودروسازی ایران خودرو حدود ٩ هزار دستگاه از ١۵ هزار دستگاه خودروی طرح فروش فوق العاده را تحویل داده است.
محسن ناقدی برادران قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو در حوزه فروش و بازاریابی در خصوص عملکرد این گروه صنعتی در حوزه فروش و بازاریابی، گفت: رفع ارزش افزوده برای مشتریان اولویت کار ماست، هدف  ما رضایت مشتری است. اما در حال حاضر شرایط پیچیده و سختی داریم و در نهایت قرار است کار‌های بزرگی انجام شود.
ناقدی بیان کرد: در حوزه پدافند غیر عامل همگی در یک طرف قرار گرفته ایم تا بتوانیم آرامش را در جامعه حفظ کنیم. ایجاد همدلی و وحدت بنیان کار ماست و برای اینکه به این هدف برسیم نیاز به کار تیمی داریم.
قائم مقام مدیرعامل در حوزه فروش تشریح کرد: از این به بعد اصحاب رسانه و گروه صنعتی ایران خودرو در یک تیم قرار دارند و قرار است اصحاب رسانه گوش‌های ما شوند تا به کمک هم بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
این مقام مسئول گفت: ما به دنبال ارتباط مؤثر هستیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم.
ناقدی افزود: از آبان سال گذشته هیچ فروش معوقی نداشتیه ام و همه فروش های فوری را قبل از زمان تعهد داده شده، تحویل داده ایم. در حوزه فروش فوق العاده در مجموع از ۱۵ هزار دستگاه خودرو، حدود ٩ هزار دستگاه آن تحویل داده شده است و البته امیدواریم قبل از پایان ماه به اعداد قابل توجهی برسیم.
قائم مقام مدیرعامل در حوزه فروش بیان کرد: به دنبال این هستیم که تعاملات سازنده ای را با دستگاه‌های مختلف مانند وزارتخانه، سازمان حمایت و شورای رقابت داشته باشیم که در حال حاضر بسیاری از کار‌ها با سرعت بالایی انجام می شود.
او افزود: به دنبال راه اندازی باشگاه مشتریان ایران خودرو هستیم و مقدمات انجام کار فراهم شده است، این باشگاه به مشتریان کمک می‌کند که خدمات متفاوتی را دریافت کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹، شماره 3862 ؛ 23 مرداد 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین